Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu krivo tagganih artikala/korisnika koji zloupotrebljavaju tagove

> sonja90: > Mozes ti sada glumatati ali dovoljno osoba je vidjelo da si u svojoj obrisanoj temi napisala kako sam jadna, bez zivota, otužna, a zatim si obrisala temu, jer znas da nisi u pravu i znas da je bas to ponasanje osobe iz 7c! > Jedino postivanje pravila stranice prilici ozbiljnim zrelim osobama, a krsenje i svadje bih shvatila mozda da si deriste...Ali nisi, samo se tako ponasas... > Konacno dokazala sam ti da govoris o sebi jer si vodila monolog, pisala pa i brisala..sve to dok navodno uzivas u carima Dubrovnika. > Ako zaista, kao sto si napisala pa obrisala, imas vise godina od mene onda stvarno ..woooow pokazala si mi, svaka cast! :') Sve vise ti zavidim stvarno. > Problem ti je sto si morala obrisati tagove i sto nije ti proslo ni nakon svih uvrijeda ono krajnje "Drage moje volite se, tolerirajte se , volim vas sve" ... stim si htjela reci "Mogu ja sto hocu, tko mi sto moze". > I sad ces plakati i glumatati danima sto zamisli moras postivati pravila kao svi drugi! Aaauuu pa ja sam zlo stvarno! :( šmrc! Žali se adminki, eto. Ajde slobodno, jedva cekam :) tebi stvarno nema pomoci 😂😂😂
2018 09 24
fadila1966 u pohodu na prijestupnike-ce :') x-)
2018 09 27
Ovih dana sam jako zlocesta, zato sto zbog njih nemogu naci jedan obicni dzemper.. :@ :D
2018 09 27
Fadila je genijalka! :") I ja sam ludila na tagove ovih dana :s
2018 09 27
Ove su sve sa prve dvije stranice, dakle tek sam pocela.. Moram se necim zabavljati, imam puno slobodnog vremena i nemam zivot.. :P :D
2018 09 27
> fadila1966: > Ove su sve sa prve dvije stranice, dakle tek sam pocela.. > Moram se necim zabavljati, imam puno slobodnog vremena i nemam zivot.. :P :D Znala sam :') :')
2018 09 28
Fadila nemoj nam i ti ostati bez teksta, jedina nesto i radis ,:)
2018 09 28
> sonja90: > Fadila nemoj nam i ti ostati bez teksta, jedina nesto i radis ,:) Necu, ponekad me tesko upaliti ali me je nemoguce ugasiti..Gasim se iskljucivo sama.. :')
2018 09 28
> fadila1966: > Boli nju patka za ovu temu, i danas je postavila 10 oglasa s istim tagovima.. Pa kad nitko ništa ne briše, zašto ne bi ,:) I nakon 100-200 povratnih se opravdavaju kako nisu znale, šmrc :')
2018 09 28
> vedranapv: > > lavanda19: > > Draga Vedrana Pavlić! Ukoliko me sjećanje ne vara,vi i ja smo nedavno imale uspješnu suradnju. Molila bih vas, ako imate neku primjedbu, vezanu za moj profil, da mi se direktno obratite, a ne da me ovako bezrazložno blatite, u protivnom, imam potpuno pravo smatrati da ste licimjerni, a takve ljude doista ne volim.Ako nemate pametnijeg posla, od ovog, nađite si neku zanimaciju! Molim vas da se ostavite mog profila jer nisam nikog prevarila, a smatram da je poštenje, na na krpicama ipak najvažnije! A, ako se baš volite baviti tuđim profilima, potražite one sa negativnima, koje su "poštene" pa njih javno prozivajte. Lijepi pozdrav! > Baš lijepo od vas šta ste stavili moje puno ime i prezime, > mislite stvarno da je to u redu, ili možda da i ja stavim vaše?? > I da, imale smo jako dobru suradnju, ali dobro znate > da tada niste imali te nekrpičarske artikle i isto tako, da sada kršite pravila MK. Šta ste tražili to ste i dobili! Ako nemate pametnijeg posla kupite si vibrator pa se zabavljajte, sigurno ste vidjeli da i njih ima na krpicama u prodaji. Ima i Helexa, za smirenje, možda će vam i to dobro doći.A ako vas moje lutke toliko bodu u oči, mogu vam i pokloniti jednu, nema problema. Sudeći po vašim čestim izletima na forumu, čini mi se da bi vam dobro došla jedna lutka, jer ste baš na tom nivou. Šta se tiče kršenja pravila na krpicama, vi ste ta koja ga krši jer glumite administratora! Otkud vam smjelosti da nekog prozivate i govorite što ima pravo prodavati, a što ne?! Za te poslove je zadužen administrator! Radi ovakvih poput vas, mislim da ću zatvoriti profil jer s tako zlim osobama ne volim niti surađivati, njih zaobilazim u širokom luku, kako u privatnom životu, tako i ovdje! Negativne osobe su opasne ta sebe i za druge!
2018 10 01
> lavanda19: > > vedranapv: > > > lavanda19: > > > Draga Vedrana Pavlić! Ukoliko me sjećanje ne vara,vi i ja smo nedavno imale uspješnu suradnju. Molila bih vas, ako imate neku primjedbu, vezanu za moj profil, da mi se direktno obratite, a ne da me ovako bezrazložno blatite, u protivnom, imam potpuno pravo smatrati da ste licimjerni, a takve ljude doista ne volim.Ako nemate pametnijeg posla, od ovog, nađite si neku zanimaciju! Molim vas da se ostavite mog profila jer nisam nikog prevarila, a smatram da je poštenje, na na krpicama ipak najvažnije! A, ako se baš volite baviti tuđim profilima, potražite one sa negativnima, koje su "poštene" pa njih javno prozivajte. Lijepi pozdrav! > > Baš lijepo od vas šta ste stavili moje puno ime i prezime, > > mislite stvarno da je to u redu, ili možda da i ja stavim vaše?? > > I da, imale smo jako dobru suradnju, ali dobro znate > > da tada niste imali te nekrpičarske artikle i isto tako, da sada kršite pravila MK. > Šta ste tražili to ste i dobili! Ako nemate pametnijeg posla kupite si vibrator pa se zabavljajte, sigurno ste vidjeli da i njih ima na krpicama u prodaji. Ima i Helexa, za smirenje, možda će vam i to dobro doći.A ako vas moje lutke toliko bodu u oči, mogu vam i pokloniti jednu, nema problema. Sudeći po vašim čestim izletima na forumu, čini mi se da bi vam dobro došla jedna lutka, jer ste baš na tom nivou. Šta se tiče kršenja pravila na krpicama, vi ste ta koja ga krši jer glumite administratora! Otkud vam smjelosti da nekog prozivate i govorite što ima pravo prodavati, a što ne?! Za te poslove je zadužen administrator! Radi ovakvih poput vas, mislim da ću zatvoriti profil jer s tako zlim osobama ne volim niti surađivati, njih zaobilazim u širokom luku, kako u privatnom životu, tako i ovdje! Negativne osobe su opasne ta sebe i za druge! A šta reći, sami ste rekli sve što treba.
2018 10 01
Adminka je obavijestena i u inbox o ovim artiklima i profilima koji konstantno stavljaju krive tagove. Vjerujem da ce ovaj "govor" dodatno uzburkati vodu i rezultirati bar privremeno cistom stranicom..pitanje je vremena. Fadila screenaj obavezno.
2018 10 01
Seniyoyo, pozdravljam, zahvaljujem, fer i posteno ;)
2018 10 01
> sonja90: > Adminka je obavijestena i u inbox o ovim artiklima i profilima koji konstantno stavljaju krive tagove. Vjerujem da ce ovaj "govor" dodatno uzburkati vodu i rezultirati bar privremeno cistom stranicom..pitanje je vremena. Fadila screenaj obavezno. Neće, jer je tako već godinama i ništa se ne mijenja Na forumskim temama se redovito linkaju profili i oglasi i ništa se ne događa, korisnice su tu godinama sa 100, 200 povratnih i ništa im ne bude (a to su samo tagovi, gdje su još oni sa slikama itd) Eventualno će adminka nakon ne znam koliko dana vidjeti poruku riješiti te linkove, dok se u međuvremenu izbaciti šest puta više oglasa Na ovoliko velik broj članova i oglasa treba više moderatora koji će biti češće dostupni i redovno regulirati i pratiti stranicu ali se to neće dogodit ljudi moji.
2018 10 01
> sonja90: > Adminka je obavijestena i u inbox o ovim artiklima i profilima koji konstantno stavljaju krive tagove. Vjerujem da ce ovaj "govor" dodatno uzburkati vodu i rezultirati bar privremeno cistom stranicom..pitanje je vremena. Fadila screenaj obavezno. Jesam za svaki slucaj..
2018 10 01
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 18