Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu krivo tagganih artikala/korisnika koji zloupotrebljavaju tagove

> sonja90: > Katastrofa! A svakoj kad bi bilo obrisano makar 2oglasa prestale bi. Tako i ja mislim.. 90% ih ima sve na profilu lazno taggirano..
2018 10 11
Sanela begović fake palete šalje više nas ih prevareno posjedujem slike i transkripte
2018 12 04
> fadila1966: > Zao mi je adminke kad vidi sve sto sam ovdje linkala.. > Mogla bi mane blokirati jer sam joj dala previse posla..😂 :') A nece tebe..zasad, izdrzljiva je ,:)
2018 12 16
Bogek dragi, koje su to pametnice :o Stvarno nije fer.... :s
2018 12 20
> Winxica: > Bogek dragi, koje su to pametnice :o > Stvarno nije fer.... :s Sve ih je vise, mnoge imaju po nekoliko profila i na svim oglasima lazni taggovi.. Stvarno nije fer prema curama koje postuju pravila..
2018 12 22
Mango, Zara, Asos... I tako u krug. Kao neka mantra.
2018 12 29
> Winxica: > Koji im je jarac? > I kad će se tome stati na kraj? Stat će se na kraj kad adminka krene radit ono za što je zadužena/kad postave više admina da vode stranicu s ovoliko članova; čitajte, neće se stati na kraj. I ne kužim zašto se svi iščuđavaju, ovako je već godinama i može se raditi/prodavati što hoće
2019 01 07
jedan dio "Zara" kombinezona
2019 01 11
Ja imam pitanje, jel ovaj thread samo za rantanje ili je efikasan u borbi sa zaromangušama?
2019 05 18
> NatalijaVitali: > Ja imam pitanje, jel ovaj thread samo za rantanje ili je efikasan u borbi sa zaromangušama? Odlično pitanje! Treba malo truda za pročitati ga ali na mjestu skroz :) Jer čemu sve ako se ništa ne mijenja?!
2019 05 21
> laangelina: > > NatalijaVitali: > > Ja imam pitanje, jel ovaj thread samo za rantanje ili je efikasan u borbi sa zaromangušama? > Odlično pitanje! Treba malo truda za pročitati ga ali na mjestu skroz :) Jer čemu sve ako se ništa ne mijenja?! Haha ajme je zbunjeno, vidim šta sam napisala, pa da preformuliram: Je li ova tema samo za prigovaranje ili😅
2019 05 21
> NatalijaVitali: > > laangelina: > > > NatalijaVitali: > > > Ja imam pitanje, jel ovaj thread samo za rantanje ili je efikasan u borbi sa zaromangušama? > > Odlično pitanje! Treba malo truda za pročitati ga ali na mjestu skroz :) Jer čemu sve ako se ništa ne mijenja?! > Haha ajme je zbunjeno, vidim šta sam napisala, pa da preformuliram: > Je li ova tema samo za prigovaranje ili😅 S obzirom da je uvodni post od adminke, trebalo bi se nešto i radit, tj.oni koji su za to i zaduženi brisat takve oglase i upozoriti (ili blokirati ako se ponavlja) te korisnice, ali kako stvari stoje, izgleda da je samo za grintanje, a zbog lažnih tagova, pronaći nešto bez izgubit barem pola dana je postalo ravno Bingu ,:(
2019 05 21
Hitno novcani krediti ! ! ! Za one koji žele hitan zajam Predlažem vam pristupacne kamatnu stopu od 3%. Vi ste bili odbijen od strane mnogih banaka? Trebate li sredstva za konsolidaciju duga hitno? Ili vam je potrebno financiranje za svoje poslovanje po stazi. Dakle, mi smo najbolje rješenje za svoje potrebe. Nudimo kredite zainteresiranim klijentima bez kazne. Ako ste zainteresirani molimo da nas kontaktirate što prije i da ce pobijediti s radošcu. E-adresa : [email protected] Whatsapp: +33 7 56 81 46 01
2019 07 09
TinTina987 zaludu...ništa se ne desi ,:(
2019 08 18
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ca5564b1de722066aafa6f660127d56e.jpg) https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/9608467/kozmeticki-set-x6 ROCKABILLY2 zanimljivi materijali
2019 09 25
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 18