Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Nova Godina /

Kamo za docek s deckom?

Uglavnom,zanima me kamo ce ti vi za Novu-neki dalji put,kafic,hotel?Svi prijedlozi dobrodosli [:smije]
2014 12 05
Ovisi tko šta voli i tko je kakav tip [:smijesi] ja sa svojim dečkom obožavam otići na neki party (uvijek bude nešto tako organizirano) neformalnog tipa, bez šljokica, štikli i isforsiranog glamura..bitno je da smo zajedno, isplešemo se i sutradan svi sretni i zadovoljni [:smijesi] više kao jedan savršeni izlazak, nego doček NG [:smijesi]
2014 12 05
Krevet, kokice, film i beba ove godine s nama :-) :-) :-) :-) :-) dosta mi je vise i putovanja i izlazaka, tolike pripreme i onda se napijes sutradan samo glavobolja....gdje si bio sto si radio....nis samo puno potrosio....jednokratna haljina, jednokratne stikle, izlazak, putovanje...pih....
2014 12 05
zaraantonija potpuno se slažem...precjenjena je ta nova godina...ono običan izlazak samo 5 puta skuplji...financijski i zdravstveno hihi
2014 12 05
Kao i svake prethodne.Doma večera uz obitelj nakon toga dječji šampanjac u ruke i na Trg (čitaj Stross )odgledamo vatromet i polako natrag doma svi četvero naspavamo se i bude super.Na Strossu nema puno ljudi ne bacaju se petarde kao na Trgu i evo mi uspješno preko Tomićeve stubama odemo gore lakše je nego na Trgu nije tolika gužva i nema toliko bezobzirnih sa petardama.Do sada nas je vrijeme poslužilo.Obleka nam je kao za Sljeme toplo,toplo...
2014 12 05
Gorski Kotar sa ekipom,ili ne ke toplice su mi draže od party-a i svečane odjeće.
2014 12 05