Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Ne smiju se prodavati i ne postoji kategorija za njih. Dapače, ako opetovano kršiš pravila, admin blokira profil. Drugima nije došlo na red za brisanje.
2014 12 11
Ok, hvala na odg. Eto nisam znala, pa tko pita taj ne skita! [:hihot]
2014 12 11
nije... srceka su full skroz crna, a najlonke su cca 20 dena, tako da se vidi razlika... pa cu vidjeti sto i kako ali mislim da ce to biti dobitna kobinacija!! [:kesi] [:kesi]
2014 12 11
meni se čini purple da si ti cijela dobitna kombinacija...i kaj god navučeš na sebe, i onak se lijepo zrihtaš kak znaš... da buš... kako bi stari Tom Jones otpjevao " Sex Bomb, Sex Bomb....your my Sex Bomb".... [:hihot] by the way obožavam tu pjesmu! [:hihot] [:sramezljiv] [:jezik]
2014 12 11
hehe hehe hehe!!!! hvala ti Febica!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 12 12
Ja pak ne volim žutu,mama me ko malu non stop u žuto oblačila...ali sve i hlače,majice,kušulje...čak i španigice...jedno vrijeme ni to breskvasto mi nije bilo lijepo jer sam bila djeveruša u svatovima u toj boji..ali od satena,pa kolut,pa bolero...valjda traume u oba slučaja...sad se vraćam bojama.... Super su najlonke Purple , jesi vidjela one dokoljenke koje se sad nose...odmah se sjetim Britney S. i njenog prvog spota/pjesme...fora su mi... Ja ne pijem Herba,ali sam na Dukanu mjesec dana...za sad -7kg i osječam se ok....glavno da nisam naduta...a kolko budem ne znam ni sama....vidjet ćemo [:smijesi] [:smijesi]
2014 12 12
a ja bas volim boje... i obozavam sve pastelne nijanse... a najmanje od svega volim crnu... stvarno ne volim sve crno... volim crne detaljne, ili neki dio odjece crno... ali stvarno malo toga crnog imam... iako smatram da je crna stvarno najelegantnija boja... ali obozavam zelenu, sve neke tirkizne nijanse... ovog ljeta bila poludila za zutom... nekako jedino nisam bas neki preveliki ljubitelj crvene... obozavam je na noktima i usnama ali bas crveno u odjeci nisam ljubitelj... mozda jer mi je uniforma na crvenu posla pa zato... ne znam... jesam, jesam, vidjela sam takve najlonke... super mi to izgleda!!! svaka cast princeza!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 12 12
mene pak drži crveno, crno, ljubičasto, zeleno i tirkizno...obožavam boje, ali obzirom da sam "velika" najelegantnije se osjećam u crnom pa sa velikim detaljima. Pastelne boje mi stoje očajno, jer sam valjda energetski prejaka za te pastelne boje...i baš kad se isfuram u crno - crveno....onda sam "doma" kak se kaže. U pastelnom izgledam kao torta ... međutim čini mi se da purple stoji. I naravno točkice su mi uhhh ako imate nekaj na točkice veličine 52/54 ponudite mi:)
2014 12 12
ma ja se ponekad u tim pasetlnim bojama osjecam kao neki slatki cupcake [:hihot] [:hihot] imam ja jednu tockastu haljinu s Asosa, ali je nemam namjeru za sada prodavati, bas je volim nositi...
2014 12 12
di ste mi curice...? ocito ste mi zauzete shoppingom ili presign sefa na poslu.. ili su vam krpice zadnje na pameti [:hihot] [:hihot]
2014 12 16
ma joooj, ja nikako da se kontroliram sto se tice shoppinga [:hihot] toliko sam se rastrosila da nemam pojma kako uopce imam jos para u novcaniku [:smije]
2014 12 16
Uf nekako je trenutno svuda stresno, i doma i na poslu.
2014 12 16
ponekad imam osjecaj da je Bozic postao blagdan koji se samo vrti oko poklona i nicega drugog... tko ce kome sto kupiti... ni slucajno da nekome ne kupis poklon.... a nazalost ljudi imaju sve manje novaca a sve je vise potreba... zalosno je sto neki uopce ne znaju sto je Bozic... neki dan sam gledala neki clanak i neki lik je na pitanje tko se rodio na Bozic, odgovorio Djed Bozicnjak... zalosno.. [:tuzan]
2014 12 16
ufff, ovo Purple, stvarno je žalosno [:vrti] Volim darivati, ali mi nikako nisu jasni bijesno skupi pokloni... sitnica tek toliko da drage osobe vide da mislim na njih. Evo, baš sam danas u male staklenke stavila krupnu morsku sol, domaći ružmarin i timijan te šareni papar u zrnu. Stavila fora jutene poklopce i super - poklončići praktički besplati, a super izgledaju! Ne potrošim za poklone puno novaca, samo vremena.
2014 12 16
ovo zvuci odlican poklon!!! stvarno super!!! a u koje staklene si stavljala? i odakle si nabavila jutene poklopce? stvarno super, super ideja!!
2014 12 16
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 40