Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Kako postati i ostati poštovanja vrijedna djevojka i supruga?

koje su formule za uspjeh žene, imate li Vi svoje , uspjevate li u njihovu sprovođenju ? Ili znate za formule uspješnih žena , a kršite ih iz dana u dan ...pa postajete krpa za prašinu. Možda preteška tema za ovo posljeblagdansko raspoloženje, ali ako netko ima volje , neka se uključi. [:smijesi] [:sramezljiv]
2015 01 08
Ja ne kužim točno o čemu pričaš????mislim da nema formule za ništa
2015 01 08
Teško je, tajna je u balansu, a teško je biti stalno u ravnoteži.. a i drugima nekad više paše jedno, nekad drugo.. mislim da je neki put staviti sebe na prvo mjesto, ali biti uviđavan za partnera..
2015 01 08
Sve zavisi sto je nekome uspjeh / uspjesna zena. Meni je najbitnije da sam ja sretna zena, sa jasnim ciljevima u zivotu, i da radim sve sto je u mojoj moci da do toga dodjem, ne ostecujuci druge, da uzivam u prijateljima i ljudima oko sebe koliko mogu za moje i njihovo bolje sutra.
2015 01 08
ja mislim da ima, zato sam pitala, 1. kada pozove cura dečka k sebi u stan, s čime će ga ponuditi, hoće li peći kolaće i spravljati super večeru ili će dati grickalice, što time poručuje? Pozivi...pažnja...man je je više, što o tome mislite? [:hihot]
2015 01 08
Sebe moras voljeti najvise i dok to ne shvatis, da sebi moras biti najbitniji,onda postajes necija krpa za prasinu.
2015 01 08
Ovo je tema u kojoj bi se baš dalo pisati i pisati... [:kesi] I pitanje je što smatramo uspješnošću, da li reputaciju na poslu, ostvarene ambicije, ili više ono na privatnom planu, ili pak sve to zajedno. Ja to sve svodim pod isti nazivnik, za mene uspjeh predstavlja sreća, uspješna sam ako sam sretna, jer ta sreća odražava jesam li zadovoljna sobom i svojim životom. Po prirodi nisam preambiciozna, želim normalan život bez previše strke, stresa i biti okružena ugodnim ljudima. Moja formula je biti svoj, negdje ćeš uspjeti a negdje ne, ali zadržat ćeš se tamo gdje se uklapaš i kamo pripadaš i okružiti se ljudima koji te prihvaćaju i vole takvu kakva jesi [:zaljubljen] Naravno, treba se razvijati i napredovati, ali ne zbog drugih nego zbog sebe... To je moj pogled [:sramezljiv]
2015 01 08
Mene boli ona stvar sto ce taj decko misliti ako ponudim grickalice ako u tom trenu nisam raspolozena za raditi nekakvo jelo.Uostalom sve je stvar dogovora. Dodjes meni na film ili dodjes k meni pa cemo zajedno vecerati? Previse se opterecujes s nevaznim stvarima.
2015 01 08
slažem se sa svim napisanim odgovorima, tema može biti generalno gledana...uspjeh žene, iako sam ja mislila na uži segment života, uspjeh žene u vezi...sa muškarcem(ili... partnerom) [:hihot]
2015 01 08
Malo kojem muškarcu je na pameti što mu ti poručuješ večerom ili pak kolačima [[:zaljubljen]
2015 01 08
super, mlada publika je uvijek puna elana...od vas treba učiti [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 08
Uvijek ga možeš poslužiti bocom vina i grickalicama [:kesi]
2015 01 08
delillah je u pravu, vino je afrodizijak.... [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 08
Ponudim svakog gosta, muško ili žensko. Ne volim pravit razlike između toga što je ženski, što muški posao. I od svog partnera očekujem isto, sve ostalo me jako iritira. [:smijesi] Nismo zajedno da ga poslužujem već zato što isto gledamo na život, ne mislim glumit nekome sluškinju, niti mu biti mama, ima jednu i dobra je. [:smijesi]
2015 01 08
ma , cure ja sam to pitala zato jer sam se jaaaaakoo trudila, pa sad vidim da sam se preeevvvviše trudila, pokušavam naučiti nešto od vas, a i druge koje se jaaakooo trude...shvate valjda jednom.... [:pospan]
2015 01 08
1 2 3 4