Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Valentinovo /

bilo je to na Valentinovo....

Pozdrav curke. Malko mi je danas neki sugav dan, misli mi lelujaju u glavi, pa sam se prisjetila poklona za Valentinovo koje sam dobila proteklih godina. Najgori je bio prekid preko poruke u srednjoj uz "Sretno Valentinovo" [:hihot]. To me pogodilo toliko strasno da sam 5 dana izbjegavala skolu. [:place] A, najbolji od danasnjeg supruga koji me docekao s buketom od 50 ruza na zeljeznickoj stanici. [:sramezljiv] Kakvi su vasi pokloni, sto vam bolje polovice daruju za Valentinovo? [:smijesi]
2015 01 29
Ovaj moj je junačan...Isprsi se i tijekom godine a oko Valentinova sam se nadobijala svega- u rangu od čokolade do Kimora čizmica. Hauever, bitan mi je ovaj prvi dio-da je velikodušan tokom cijele godine [:smije] Jer, meni je Valentinovo svaki dan [:smije] [:smije]
2015 01 29
Cory, nisi to mogla bolje reći. Iako, jedne mi je godine doletjela divna čokolada u tikvu. [:smije]
2015 01 29
Koviljko, taman da on i zaboravi Valentinovo na dnevnoj bazi, tu su neka kućna pomagala, da ga sjete [:sramezljiv]
2015 01 29
Vaistinu. Kupila sam krasnu oklagiju na cvetiće. [:sramezljiv]
2015 01 29
Aka Mužomlat?
2015 01 29
AKA ravnač leđa. [:sramezljiv]
2015 01 29
Mojem je na Valentinovo rođendan pa je svake godine muka što ja njemu. A on meni lako udovolji. [:zaljubljen]
2015 01 29
Moj ima rođendan i imendan na Valentinovo. Onda možete misliti kako je meni [:ljut] Više nastojim da on bude u centru taj dan jer jadan ima 3 u 1.
2015 01 29
Ja cvjece on kupone .... rekla sam mu daj mi prestani na drac trosit, kupi mi radije vrecicu cokolada :-)
2015 01 29
Joj žene,miša mu [:znoji] Za Valentinovo je procedura slijedeća. On se traba dići u 3 i kad nacijepa drva, zagrije štednjak, krene sa pripremom doručka i barem 2 vrste kolača. Onda počisti, nježno vas probudi pjesmom(može Đorđe Majk,može Kvin...ali milozvučno!) i uruči doručak+dar. Nakon toga ostavi etui s karticama i nečujno se izgubi do navečer, kada vas vodi na večeru. NJemu može i čokolada.
2015 01 29
[:smije]
2015 01 29
Cory dobra procedura [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 29
ja nikada ništa od svojeg muža ne dobivam [:smije] davno to bijaše kad sam dobila ruž i maskaru [:hihot] [:hihot]
2015 01 29
Treba po kući krenuti ostavljati znakove koji upućuju da će se nedarovana supružnica na Valentinovo, u cik zore, pretvoriti u razbješnjelu zvijer. Ja npr ostavljam poruke prijetećeg sadržaja na njegovom donjem rublju. Dugim gaćama napose. Nemojte misliti da je on tako velikodušan sam po sebi. Trebale su mi godine intenzivnog treninga.Nije lako. Ali danas mi je na tme jako zahvalan [:smije] [:smije] [:smije] Veli, kao da se iznova rodio kad sam ja kročila, da ne velim umarširala u njegov život [:smije]
2015 01 29
1 2