Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Zanima me :)

Zanimaju me vaša iskustva sa 3d i 4 d uzv-om bebe. Kako ste reagirale kad ste vidjele bebicu,koliko je slikica odgovarala stvarnosti kad se beba rodila [:smijesi]
2015 02 12
nisam išla na te ultrazvuke...ali je moja doktorica uspijela tako lijepu sličicu uslikati običnim ultrazvukom,gdje se vidjelo iz profila kako cucla palac...nismo mogle vjerovati....i evo i danas nakon 6 god,ona još uvijek cucla palac [:place] [:ljut] [:hihot]
2015 02 12
Bila sam na 4d ultrazvuku (kad sam bila 22.tjedna trudna), dijete je isto i nakon 3 god (od toga ultrazvuka), mislim na crte lica, nos, usta, kapke, obrve/čeone kosti, obraze, nevjerojatno uvjerljivo, te slike i video predivna uspomena
2015 02 12
Ja sam išla isto na obične uzv-preglede, jer su mi svi naglašavali da je i to previše obzirom na nepotrebno zračenje. Pa sam od ostalih načina odustala. Ma i samo da slušaš otkucaje to te usreći do neba. [:zaljubljen]
2015 02 12
Imam blizanke. Dvojajčane. Na snimkama s 3D uzv-a , oko 20. tjedna trudnoće se točno vidi koja je koja. Inače, slažem se s harpo31, ne bih nikad išla na uzv svaki tjedan iz zabave ili znatiželje, ali isto tako mislim da je anomaly scan dobro napraviti na kvalitetnom uzv aparatu pa usput vidiš bebu.
2015 02 16
Pitala sam to zato što mi je beba jako čudno izgledala,međutim imala sam i 4 d uzv(jučer),koji je otklonio moje patnje,ne kažem da je bolji,slike su ionako u 3d-u,ali liječnik koji mi je radio uzv prije toga mi je dao ful čudne slike tako da sam se zabrinula.Hvala Bogu bebica je ok,moj mali anđelčić. [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 02 18
[:smije] [:smije] ...to je najbitnije....sretno i neka vam sve prođe savršeno... [:zaljubljen]
2015 02 18