Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Herbalife iskustva

Moja svekrva je skinula 13kg prije nekoliko godina, nije pazila na prehranu, pila je shakeove i neki njihov caj i isla na brzo hodanje, nije vjezbala.....njen muz je isto sve ko i ona, izgubio kile i sve ih vratio dok ih ona nikad nije vratila (isto se hrane i krecu) tako da ocito nije za svakog isto..... Ja to ne podrzavam, treba se malo vise kretati i jesti zdravije. Neznam da li ste citale na fejsu clanak u kojem je detaljno opisano kakve sve otrove herbalife sadrzi. [:ljut]
2015 02 24
stvara ovisnost zbog tog jojo efekta jer ti se tijelo navikava na to i kada prestaneš to piti kile se vrate. skup je. i znam jednu ženu koja je to uzimala duže vrijeme i dobila cirozu jetre.
2015 02 24
ja sam ga koristila par mjeseci, s obzirom da treniram 11 godina rukomet, nisam vježbala ništa uz to jer svaki dan na treningu proljevam znoj.. dosta sam smršavila i čak su mi se počeli isticati mišići na trbuhu, ali kako mi je to bilo skupo, prestala sam koristiti i nastavila sam s zdravom prehranom... za vrijeme korištenja, izgubila sam 5 kila, a kad sam prestala koristit dobila sam 9 kila i nikako još dan danas to skinut... dio jesam, al jako teško.. to ti je čista prevara, trebala bi to koristiti cijeli život... jadni oni koji su kao herbalife savjetnici, jedva čekam vidit ih jednom kad to prestanu koristit...
2015 02 24
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
2022 04 29
Curke, moram s Vama podijeliti genijalno otkriće! Naime, otkad sam rodila (prvo, pa zatim i drugo) dijete - kako to obično biva - ponekad se dogodi da zapnem vremenom, proleti mi, pa kad napravim ručak klincima ili vratimo se s igrališta, nerijetko se dogodi da zaboravim na sebe u cijelom ovom raju zvanom majčinstvo - a to se odrazi i na prehranu, pokoji preskočen obrok ili pak onaj " s nogu". Ne, ne želim pričati o mršavljenju ili "čudotvornim" shakeovima, već spomenuti i na taj način olakšati drugima poneke lude situacije koje donosi odgajanje malih ljudi- pregenijalni Wellness nutrishakeovi u Oriflameovoj ponudi, koje sam počela piti kao uravnotežen, brz, zdrav i prefin snack koji u svom sastavu sadrži balansiranu nutritivnu vrijednost i veći udio proteina (idealan za mame kojima je balans u prehrani bitan, a ne treniraju aktivno stoga nemaju potrebu piti proteinske shakeove), a može se koristiti, osim putnog obroka nama letećim mamama kao dodatak i kad si radimo palačinke, kaše... - pijem ga svakodnevno, u onim kritičnim situacijama kad nemam vremena da se posvetim izradi obroka, a cijena mu je genijalna- paket je 299kn, što po obroku ispadne 14kn! Jeftinije nogo prosječni odlazak u pekaru + voćka, genijalnog okusa (čokolada! ❤️) Voljela bih spomenuti kako ne služe za mršavljenje niti su u pitanju takve spike, ali ukoliko je osobna želja gubitak kilograma, uz reguliranu pregranu, kalorijski deficit i shake kao snack rezultati su neizbježni (ne mršavi se od čudotvornih sastojaka već kad tijelo potroši više nego što unese, odnosno, kad je prisutan kalorijski deficit😊). Evo, nadam se da sam pomogla bar nekoj mami- otkad sam ga uvrstila kao međuobrok i dodatak obroku, imam više energije, ne gladujem jer zaboravim jesti😅💀 Ako si zainteresirana, trenutno se nudi i akcija od 20% pa paket ispadne još dostupniji a po obroku niti 11 kn, slobodno mi se javite❤️
2022 07 10
1 2