Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Kupnja ulaznica na prodajnim mjestima eventima

Da li netko zna na kojem se prodajnom mjestu Eventima u Zagrebu mogu kupiti ulaznice za koncert putem kreditne kartice? Znam da se može na njihovim stranicama ali ne bi to već ako se može u nekoj poslovnici...hvala unaprijed!
2015 02 24
Karte za koncert na pr. mj. Eventima, koliko ja znam, ne mogu se platiti karticama. Iskljucivo gotovina! Uvijek do sada bilo i vjerujem da jos uvijek i je.
2015 02 24
tisak
2015 02 24
Možeš kupiti na skoro svakom Tisku, samo znam da ne prima svaki Tisak kartice pa pitaj prvo... I uz to, moja mama si je baš nedavno kupila kartu, ali nije mogla odabrati mjesto niti tribinu, ali ne znam jel im tad bilo neš u kvaru, ili ovisi gdje je koncert il kaj... Mislim mogla je odbarat hoće li bit na tribini il dolje il fan pit, al jel ne zna jel niže na tribini, više...
2015 02 24
hvala, pokušat ću sutra, nisam ni znala da na tisku ima ulaznica [:smijesi]
2015 02 24
Np :)
2015 02 24
Ja radim na jednom od prodajnih mjesta eventima i koliko znam, ne može se plaćati karticom jer nama to Eventim ne dopušta. Osim ako nema nekih povlaštenih prodajnih mjesta, ali sumnjam u to..
2015 02 25