Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

rani znaci trudnoće

u prvoj trudnoći nisam ni znala da sam trudna jer su mi rekli da ću morati na umjetnu...došla na uvz tri mj trudna a nisam imala pojma...u drugoj isto rekli da ću morat na umjetnu [:hihot] [:hihot] osjetila nekakav metalni okus kad sam jela pire krompir mislila da je mlijeko pokvareno [:zaljubljen] ...moj savjet su ti folikulometrije...ne bacati novčeke na trakice raznorazne
2015 03 02
Moj muž je imao sve simptome,ja ništa [:hihot] [:smije] Ni apetit,niti dana mučnine ,ma ništa,evo uskoro trebam roditi [:zaljubljen]
2015 03 02
znači ubiti kod ginića i promatraj rast folikula? bome sve me strah da ovi moji uopće ne narastu dovoljno
2015 03 02
da kod ginića 10 dan ciklusa i pratiti pucanje folikule..ciljani odnosi i to je to...nadam se da piješ folnu...
2015 03 02
a imaš ti pravo. kod ginekologa i tamo se najbolje vidi kakvo je stanje. a ovako sa trakicama 80kn svaki mjesec pa ništa od tog
2015 03 02
prvi znakovi kod mene su bili uzasno bolne grudi (znaci inace su mi bolne prije M, ali tad ih nisam mogla dotaknut), izrazene žile na grudimai grčevi, tj probadanje u jajnicima, mene je probadalo ko da me neko nožem pika, odmah sam znala da nest nije ok hehe, u principu predmenstrualni sindromi ali na stotu hehe. Kasnije, kroz mjesec dana mi je postalo zlo od mirisa dima, čipsi, kebaba, svih stvari koje sam obozavala, sve mi se gadilo u trudnoci. Pa se zato valjda ni nisam udebljala puno heehhehe :)
2015 03 02
pa da...to ti je najjednostavnije...10 dan na folikulometrije i dobar ginić će ti svaki puta reći točno kad imaš ovulaciju i folikule...to je najpreciznije...samo si nađi nekoga ko je dobar u tome
2015 03 02
nikakve simptome imala nisam dok nisam nakon dva mijeseca izostanka ciklusa kuila test i to je to, tako cijela trudnoca, mali trbuh, kile nista, mucnine nista, imala sam srece , a sad kad omislim na drugu imam osjecaj da cu biti kao tenk i da cu se jedva kretati po zemlji [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 02
ma kile se na kraju skinu-glavno da je bebać tu i da je zdrav. onda je sve drugo lako :)
2015 03 02
za dokazivanje ovulacije ti postoje lh trakice koje se mogu kuti i u dm-u ( jeftinije ih je naruciti preko ebaja ako mozete cekati), a korisna je i bilingsova metoda. ja sam po njoj savrseno naucila pratiti svoj ciklus. samo sam jednom bila trudna i nikakve znakove nisam imala, osim pozitivnog testa : ))) svi pricaju o tim sisama, a mene je i u tome priroda zaobisla [:vrti]
2015 03 02
Naravno, kile su najmanji problem :) bitno da je u trudnoci sve ok i sa mamom i bebom :)
2015 03 02
a ta trudnoća je baš lutrija. ja kad sam bila mlađa mislila sam-pa u čemu je problem. imaš odnos svaki dan i eto-riješeno. uh kako li sam bila mlada, neiskusna i u krivu [:hihot] [:vrti]
2015 03 02
ja sam napravila test kad mi je menga kasnila 3 dana. imala sam pms - bar sam mislila, i očekivala mengu kad ono šipak, a kako inače ne kasni skužila sam da je vjerojatno trudnoća. znači imala sam simptome kao u pms, natekle grudi, emocija sto u kratko vrijeme i tako..
2015 03 02
Bolovi u krizima. Sad ih imam ponovno. Test je bio negativan ali ponovit cu ga opet kroz par dana. Uglavnom, meni su bolovi u krizima i bolovi u dojkama znakovi trudnoce. :)
2015 03 02
da, baš guglam nešto po netu. kažu za bolove u križima da je isto znak. a recite mi kakva su vam iskustva sa iscjedkom nakon ovulacije tj/oplodnje. jel se to što mjenja i jeli to kakav znak za nešto.
2015 03 02