Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

rani znaci trudnoće

U trudnoci mi je iscjedak od negdje prvog tjedna bio gust, sa nekakvim kuglicama. Mijenjala sam gacice po 3 puta dnevno. Nesto kao bijelo pranje, samo s tim nekakvim grudicama. Mirisa nije imao samo je bio uzasno gust i bijel...
2015 03 02
U prve tri trudnoće mi je prije (ne)očekivane bio gust mliječni, dok u ovoj trudnoći i iscjedak stiže kasnije [:hihot] , u prve tri trudnoće mučnine su vrlo brzo nastupile u ovoj još nisu [:kesi] , nadam se da će tako i ostati [:hihot] . Ali emocije u sve četiri trudnoće turbo intenzivne [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] i prije plusića na testu [:zaljubljen]
2015 03 02
Ja sam jedan dan imala bjelkast iscjedak ali Full vodenast i nakon toga ovih dana gust bijeli onako ne previše al čini mi se vise nego normalno. Bas me iznenadio taj vodenasti, samo eto prošlo za jedan dan. Ko zna sto to moze bit. Biće da su to normalne stvari Al kad se ja hvatam za sve sto primjetim :)
2015 03 02
Meni se i mantalo malo taman u vrijeme kad sam trebala mengu dobit, inace sam imala nizak tlak pa nije bilo kao neuobicajeno al sam osjetila razliku, vise neka slabost i naglo bi me uhvatilo, pogotovo ujutro.
2015 03 02
javi na forumu jesi trudna ili ne na kraju? :))) bas me zanima sad sretno
2015 03 02
Javi nam kada napraviš test [:kesi]
2015 03 04
cure, naravno da javim, iako se ne želim previše oko toga veselit ili uopće razmišljat. jer-standard, svaki put tako pa razočaranje. ako sad ništa ne bude, odlučila sam otić kod ginek. pa vidit što mi preporuča...da malo potpomogne ako ikako zna [:smije]
2015 03 04
kod mene nije bilo nikakvih simptoma,najnormalniji pms,imala sam samo malo mrljicu kao da sam dobila (kasnije sam skužila da je to implementacijsko krvarenje),čekala sam mengu skoro 10 dana prije nego sam odlučila na test,makar smo dugo radili na bebi...svi tri pokazali pozitivno..baš kad smo se najmanje nadali [:kesi] [:kesi]
2015 03 05
a bome si dosta čekala! svaka čast! neznam bili ja toliko izdržala! al da sva tri ... [:smije] a to tako biva, kad se nenadaš onda hoće! :)
2015 03 05
Prvih 5 dana sam mislila "ma dobit ću..". Drugih 5 dana sam čekala plaću... [:smije]
2015 03 13
i tako...dobila :( još k tome prije par dana dobila još nešto-temperaturu... bilo i je veselo. ali dogovorili smo se muž i ja da ćemo na pregled( ja kod svog ginekologa on kod svog [:smije] ) pa da vidimo jel možda neki problem. pa ako nije( što se nadamo) vidit ćemo što će gin reći, što nam je činit-osim očitog [:smije]
2015 03 14
Sretno draga andreica [:kesi] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 14
Nisam uhvatila koliko dugo pokusavate? Ja sam zatrudnila sa 24, uvijel sam mislila da ce to biti od prve a sest mjeseci nam je trebalo. Sretno! [:zaljubljen]
2015 03 14
pa ima sigurno preko godina dana da pokušavamo, iako preko ljeta smo uzeli pauzu par mjeseci jer sam ja radila sezonski pa eto ko da odradim sezonu, a doduše nisam ni imala snage za te aktivnosti često ;) sve mi se čini koda nešto krivo radimo [:smije] ja ću sad za mjesec dana 27 god-znam nije puno al opet nije mi više svejedno [:sokiran]
2015 03 14
samo da javim da muž ide radit spermiogram [:kesi] jer bez toga mislim da ginek, neće nit pričat samnom o tom što nam je činit. možete mislit kako se cijeli oko tog uzbudio [:smije] sve mu nešto problem-mislim treba odnijet uzorak. a što mi žene sve prolazimo, od samog ginekološkog običnog pregleda pa da ne govorim dalje. ija ijao muškarci
2015 03 19