Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Drage moje poštavane dame krpicarke!

Sanja moja novi profil, nisam te čula 100 g, da li si mi dobro ? Prošle su jagode nema više , sad se beru, višnje i maaline . <3 <3
2017 06 11
Hej dame, vidim da je ovaj forum pun pozitive, pa ako vas zanima jos nesto pozitivno, posjetite moj profil, sve je na rasprodaji :) (nove cijene su navedene uz artikle)
2017 07 28
> PikolinaP28: > Hej dame, vidim da je ovaj forum pun pozitive, pa ako vas zanima jos nesto pozitivno, posjetite moj profil, sve je na rasprodaji :) (nove cijene su navedene uz artikle) Draga i kod mene je rasprodaja niske cijene, ima svega od igle do lokomotive . ;) :') :') :') :') :') :') :') :')
2017 07 29
igle sam ja tražila Stella, pa nemaš ih.... :") :") :") :") :") :")
2017 07 29
sonja :') :') :') :') :') :') :') :')
2017 07 29
a sigurno nemaš ni lokomotivu... :") :") :") :") :") :") :")
2017 07 29
To imam sonja :') :') :') :') :') :')
2017 07 29
:") :") :") :") :") :") :") :") :") :") :') :') :') :') :') :') dobro trebat će mi :') :') :') :') :')
2017 07 29
P O M O Ć ------ mene interesira,zašto se PRODANI artikli NEBRIŠU, jer taman se zapalim za neki,moram tipkat i pitati ,a odgovor je PRODANOOOO , HVALA NA ODGOVORU
2017 09 27
> mayica: > P O M O Ć ------ mene interesira,zašto se PRODANI artikli NEBRIŠU, jer taman se zapalim za neki,moram tipkat i pitati ,a odgovor je PRODANOOOO , HVALA NA ODGOVORU Ne znam ti odgovor , ja svoje brišem kad dođe do kupca , draga ima onih koji jednostavno ne žele prodati. Ima tu svega u zadnje vrijeme .....
2017 09 27
mene interesira,zašto se prodani artikli nebrišu, jer taman se zapalim za neki,moram tipkat i pitati ,a odgovor je prodanoooo,hvala na odgovoru
2017 10 11
> mayica: > mene interesira,zašto se prodani artikli nebrišu, jer taman se zapalim za neki,moram tipkat i pitati ,a odgovor je prodanoooo,hvala na odgovoru da ima puno oglasa koji se ne brišu, ja svoje brišem kad dođe do kupca .
2017 10 13
1 2 ... 90 91 92