Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Drage moje poštavane dame krpicarke!

najjača mi je , čini mi se jučer, bila zlica sa Perom Drkalom [:place] [:place] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 24
[:smije] [:smije] [:place] [:place]
2015 03 24
imam stvarnoo ovdje cure , s kojima se tipkam da ne prođe dan , ali s ove dvije to je ludnicaa , barem da se sad jave ove sve cure koje ste vi nabrojale. [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 03 24
e da, i Cipelicu volim.. [:kesi]
2015 03 24
volim i dobro jutro teme by stanicmla i vicky [:smijesi]
2015 03 24
da da vicky1 je poznata tema subota je njena . [:zaljubljen] prgice samo ti piši. ja volim tu dosta njih . samo ih nema slabo u temi, lana jurcevic , kreativno selo , Evelynn.... i sad da ne na brajam. [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:poljubac]
2015 03 24
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Sve vi kaj ste se sad tu nakrčkale , meni ste živi humor , provale i posebno drage..... Ima još nekoliko cura sa kojima sa guštom mlatim privatno i na forumu i sve u svemu , zadovoljna sam...... I nekad prije , bilo je kvalitetnih i opaljenih cura , al nekam su zginule..... [:vrti] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 24
winxica otišle su iz hrvatske ,dobro si i rekla neke su se i povuklee . [:tuzan] [:poljubac] samo ti nemoj nikuda otputavatiii. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 24
Oh hvala stela :)) :** ja se s tobom tako fino ispricam u inbox,pravi gust i uzitak :)
2015 03 24
Stvarno ste divne i drage cure......i baš vas imam rad..... [:poljubac]
2015 03 24
dunjica mojaaa kad ceš doci , po svoje milo pileee , pa to jadano pile se ne može ni kretati. [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] i ja također dragaa stobom. [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:kesi]
2015 03 24
ja tebe winks zamišljam nižu,mršavu sa plavom kraćom kosom, stvorila sam si neku sliku i mislim da se ne varam, a ako se varam samo se varam možda u boji kose [:kesi]
2015 03 24
Elena23...... [:smije] [:smije] Ovak me je opisala jedna curka na temi..... 119 newenka , 2014 11 26, 13:40 prijavi | ↑ oćete da vam ja velim kak winxa izgleda, ha????! Ima noge do poda, u visokim štiklama hoda navek se smije ka da nigdar keksa vidla nije oči joj se navek svjetle kak da je sad zišla z metle čube su joj črlene, i ona jaaako voli mene [:smije] [:smije] Je...i plava sam....mala...i stara baba [:poljubac]
2015 03 24
Varaš se u dužini kose [:kesi]
2015 03 24
Hihihi, Elena. I ja Winxicu zamišljam identično. [:kesi] Sitna, al' dinamitna. [:smije]
2015 03 24
1 2 3 4 5 6 ... 92