Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Imena za dečkiće :)

Jako ih je puno no kad se svede na minimum zaključim da mi je rijetko koje posebno. Obožavam strana imena i s obzirom na donekle strano prezime, savršeno bi se uklopilo. Naravno, ime je već pripremljeno i ne odričem ga se [:zaljubljen] no primječujem od komentara pojedinih ljudi da im se jednostavno previše i ne sviđa. Naravno, postoje i oni oduševljeni koji su i u jednu ruku predložili to ime. Buduće mamice, kako vi reagirate? Dali se treba oglušiti i slušati svoje srce ili se uklopiti među večinu i biti u jednu ruku ne tako zadovoljan ali mirniji...? Uvijek su me previše dirala tuđa mišljenja ....Usput, napišite imena koja se vama sviđaju pa da malo razmijenimo ukuse [:poljubac]
2015 05 19
mislim da ne trebas previse slusat sve oko sebe. uvijek ce se nac netko kome se ime nece svidat, sigurno neces nac ono koje ce bas svi prihvatit [:kesi] ja sam razmisljala o tome koje se ime svida meni i muzu, da nije jako obicno, a opet da nije ni previse neobicno. a koje si to ime izabrala? [:kesi]
2015 05 19
Sama biras ime i nikog nemoj slusati...... [:smijesi] Osobno , ne volim strana imena al svaka od nas ima pravo na odabir i svakoj od nas se nekaj zdopada... No.....postujem svaciji izbor i u cijeloj prici , rijec je o onome kaj je tebi lijepo .... [:smijesi] Sretno.... [:smijesi]
2015 05 19
I ja i muž smo se složili oko imena Liam. Meni se to ime već jako dugo vremena sviđa dok je on bio zagrijan za ime Ivano. No kad smo spojili s prezimenom, i sam se zaljubio u Liamića [:zaljubljen] Paše fantastično. Čak smo dobili komentar da s takvim imenom i prezimenom može u Hollywood :)))))
2015 05 19
Svakako slušati svoje srce. Ako se nekome ne sviđa ime koje ste Vi odabrali to moraju sami sa sobom riješiti. Vaše dijete Vaša briga i Vaša odgovornost. Sretno! Luka meni osobno jako lijepo ime za dječaka.
2015 05 19
Ti i suprug odlučujete ipak je vaše dijete no ja nisam za neka luda imena tipa tarzan no mislim da niste otišli u krajnost i da uvijek je nekome nešt super , a nekima užas mojem svekru je bilo ime mog sina malo čudno kad je prvi put čuo , a sad mu je super [:smije]
2015 05 19
Neobicno ali ako se vama svidja zasto ne... :-) nas deckic dolazi za manje od 20 dana, muz je birao musko ime ali se i meni svidja... Bit ce FRANKO, a lijepo mi je i leon..eto to je slicno kao liam... pa ti mozda posluzi... [:zaljubljen] [:hihot]
2015 05 19
liam nije jako cudno ime, cula sam puno cudnije [:smije] nemoj slusat druge, vi znate najbolje
2015 05 19
liam, kai i mauro su mi apsolutni favoriti [:zaljubljen] iskreno, osobno mogu poslusati tude misljenje o cemu god da se radi i bez obzira na (ne)logicnost same konstatacije, no u konacnici ono nema bas nikakvog utjecaja na mene, ni moju odluku. dosta san flegmaticna po pitanju tudih misljenja i sl. a sad koliko je to dobro ili lose.. [:jezik]
2015 05 19
meni se baas svidaa [:zaljubljen]
2015 05 19
sebastian i dorian :) :) :) :)
2015 05 19
liam mi je odlčno ime, a osobno mi se još sviđa i lionel :)
2015 05 19
Joj Andrea Restić, ja poslušam tuđe mišljenje i kad me je jedna od frendica pred neki dan na kavi kad sam joj rekla za koje ime smo se odlučili, pogledala nekako zgroženo, cijelo sam popodne bila zbedirana. Čak sam razmatrala jedno drugo ime i muž kad je vidio kako me to pogodilo se čak složio s imenom Lukas za koje sam navijala također od početka a koje se ujedno njemu nimalo ne sviđa. Mislim, prihvatio bi ga samo da me razveseli jer sam stvarno bila nekako žalosna... Na kraju smo zaključili da treba slušati svoje srce a ne tuđe komentare i osmijeh odmah na lice. [:smijesi] Nagini06, lijepo mi je pročitati ili čuti da ima još ljudi kojima s sviđa [:zaljubljen]
2015 05 19
super je ime, ja sam tražila ime sa L kad sam bila trudna i nisam nikako mogla nać koje mi se svidjelo, da sam tad čula za Liam sigurno bi ga tako nazvala.. a pošto nisam sad je David ..:))))
2015 05 19
nije loše ime, i ja sam ljubitelj stranih, ali samo ako se piše isto kao što se izgovara, bez duplih slova i nekih zavrzlama u izgovoru koje naš materinj jezik ne podržava.... inače, da, obožavam kad netko ima u vidu dal se to slaže sa prezimenom, jer teško je za izgovor ako ime završava slovom kojim započinje prezime.... npr.moja prijateljica ima sina erika, a prezime počinje na slovo K i jako je teško izgovarati prvo ime pa prezime ... to je kao da "šaltaš"autu brzine bez kvačila [:hihot] [:hihot] [:hihot] ...koma...barem meni... ja sam također izabrala strano ime svom dijetetu, i nije me zanimalo ničije mišljenje... ja rodim to dijete, pa ja ću mu dati i ime... nema nitko pravo glasa....ostani pri svojoj odluci... kad svima to ime uđe u uho, bit će im najnormalnije i neće moći klinca zamisliti da se drugačije zove.... [:poljubac]
2015 05 19
1 2 3