Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Sezonski posao

Pozdrav ekipa! [:smijesi] Zna li tko ista o trgovackom obrtu Panini u Rogoznici kod Šibenika? Na oglasu pise da traze 5 prodavaca i da je zajednicki smjestaj. Ako netko ima bilo kakve informacije pišite ili tu ili u poruke kako vam volja, hvalaa [:zaljubljen]
2015 05 21
gdje se nalazi taj oglas, ja bih se prijavila :)
2015 05 21
maxi nova vam traži nekoliko prodavaca u Puli tkđ nude smještaj evo oglas..nalazi se na njihovim stranicama ---- NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO PRODAVAČA (Ž) ---- TRGOVINA MAXI NOVA TRAŽI DJELATNICE ZA RAD NA MORU U TRGOVINI TEKSTILOM Mjesto rada: Pula i Novigrad ( smještaj osiguran! ) Potrebno: -1 god. radnog iskustva u trgovini -poznavanje barem jednog stranog jezika ( engleski,talijanski,njemački) Životopis sa kontaktom i slikom poslati na: [email protected]
2015 05 21
I ja tražim posao pa ako neko zna nekog da traži, moje prijateljice i ja bi htjele.
2015 05 21
super pa imam iskustva, ama baš ništa, kako bi i imala kad svi traže nekog s iskustvom [:ljut]
2015 05 21
meni je isto to najgore kad dojdem na razgovor pa me gledaju ispod oka kad kažem kak imam samo par mj staža a kak da steknem kad nitko neda priliku [:smijesi] [:smijesi] [:place]
2015 05 21
Trend22 upravo tako! Svi bi sa iskustvom radnike a nitko neće zaposliti, baš ti treba veze da nađeš posao kad nemaš iskustva.. [:ljut] [:tuzan]
2015 05 21
moj je dečko lani radio na štandu na rabu di sam ja radila u ambulanti sezonski sad je on našao stalni posao ja opet idem na sezonu u ambulantu turističku pa ako hočeš naigini06 da pitam dečka br od te njegove šefice s raba s tog štanda pa da ju nazoveš...
2015 05 21
pa al ja sam se dog sa frendicama, tako da je nas tri sad, i moram pitat za tri, mislim da nebi bilo u redu, jer one pitaju i za mene
2015 05 21
ahaa znam da je njegovo mjesto slobodno ostali koji su radili tamo mislim da čei ove godine opet ali ako hočeš nazovi i pitaj jer oni imaju 2 štanda na rabu i još na krku...
2015 05 21
@IvanaNN oglas je na HZZ-ovim stranicama :) Trend22 jel iskustvo tu bas potrebno? jer ako je onda se uopce ne trebam mucit prijavljivat -.-
2015 05 21
ma to s iskustvom vam je totalna glupost,napisu oni ali ako im se svidis uzet ce te prije nego nekog s god iskustva,mi smo sada dobili dvoje sezonskih radnika,i niti jedno nema ni minutu iskustva u poslu ali eto zapeli su za oko na razz i dobili posao,s tim da je bilo "more" prijava mladih ljudi koji imaju iskustva ...
2015 05 21