Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Second hand Textile house - dobro pazite!

Osim ako dođete na happy hour ili ufatite sniženja kad je roba po 5kn ili slično - naći ćete odjeću koja košta nekad i više nego nova u originalu u dućanu (pogotovo kad se radi o KIK i H&M stvarima). I robu ne mijenjaju niti ako ima etiketu na sebi i ako imate račun, pa pazite kaj radite - TOGA NEMA NI U JEDNOJ DRUGOJ TRGOVINI U HRVATSKOJ! (iako je po zakonu, da se razumijemo, robu ne moraju mijenjati ako nije oštećena) Osim toga, nije samo jedan komad da sam vidjela da je za baciti, niti 5kn ne vrijedi, a kamoli 50kn koliko stave na njega. Nađe se i plijesan. Meni se uglavnom zgadilo, a nije da imam averziju prema korištenim stvarima, pobogu, pa na Krpicama sam [:hihot] .
2015 05 21
ja bila 2x i fakat komaaaaaaaaaaa, sto kvalitete sto cijene naprave prekrasan izlog al unutra smrdi ko u spajzi
2015 05 21
Ja sam sebi kupila tamo 2,3 majice i sasvim su okej..
2015 05 22
U Rijeci tete koje rade daju sve od sebe da dućan bude ko po špagi i nema mirisa i plijesni trenutačno veći dio ormara iz TH...većina kupljeno kad je sve po pet i više nego okej jer sve izgleda ko novo...eventualno malo nošeno [:smijesi] mislim da sve ovisi od dućana do dućana...npr. u Varaždinu mi se uopće ne sviđa jer sve nekako nagurano i roba mi nije neš dok u Rijeci čista suprotnost...em veći prostor em sve posloženo po bojama em bolje stvari [:smijesi]
2015 05 22
ja sam isto zadovoljna s riječkim TH. kupila sam nekidan za po 10 kuna 10 majica za sve ukućane. svi sretni. [:smijesi]
2015 05 22
Ja sam isto bas neki dan otvorila temu o tome, od 8 stvari koje sam tamo probala 5 je bilo ostećeno, a cijene oko 70 kuna. Ne isplati se uopće, osim ako je 5 kn, a nekad ni tad jer je iznošeno i prevelika su oštećenja. Mozda se nekad i može naći neki dobar komad ali to valjda moraš ići svaki dan i kopati satima, tako da sam odustala od tog sporta. Na krpicama ima puno ljepše i očuvanije robice.
2015 05 22
Ne slažem se s većinom toga, volim Textile house i tamo sam doslovno izvrtjela kompletan ormar novom robom [:kesi] Naravno da ne kupujem kao sumanuta već biram i znam procijeniti koliko što od toga košta novo u dućanima pa u slučaju da mi tako nešto 'preskupo' zapne za oko, čekam sniženje. Cijene idu po nekim razredima i u prvoj rundi su neke stvari i pomalo precijenjene, ali vrlo brzo cijene idu dolje. U ZG-u obilazim sve njihove dućane kad god mi je usput i ni u jednom nisam osjetila smrad niti vidjela plijesan, a njihov sam kupac već godinama. [:sokiran] Mislim da sve cure koje kupuju na krpicama imaju dozu opreza pa je koriste i u TH. Ima tu doslovno krpa za pod, pogotovo kad je sve po 5 kn pa se maknu bolje stvari iz prodaje, ali kad su cijene po 20-30 kn još uvijek se može naći fantastičnih komada. Ja osobno imam samo najbolja iskustva i svakom preporučujem kupnju tamo [:zaljubljen]
2015 05 22
ma gdje je taj TH u rijeci? to nesto novo otvoreno??
2015 05 22
Ja isto imam dosta stvari od tamo, kao nove su, u virovitici kupujem i isto je sve poslagano po bojama i uredno je [:smijesi] jako sam zadovoljna, moze se super stvari naci samo treba biti strpljiv [:zaljubljen]
2015 05 22
Bila par puta u dva razlicita grada. Mogu reci da je u jednom gradu super slozeno i mirisi unutra i ok roba al nisam si nista uzimala, a u drugom gradu je kaosss sve razbacano nabacano smrdi roba ponekad ba podu. Svlacionice kaos. Uzela par stvari od toga 70% bilo zaflekano sfo sam primjetila tek kad sam oprala te a tim krpama ne mozes ni prasinu brisati..ugl kad su akcije 5kn bas bude losa roba dok ti juris i nazalost ne vidis mane a ne mozes vratiti.. mislim da dosta ima veze po gradovima tj po ljudima koji rade tamo... eto moje iskustvo;)
2015 05 22
U Rijeci je u Robnoj kući Korzo, na 1. katu. Jaaaako sam zadovoljna. Uredno, posloženo, čisto. Kupila Desigual majicu za 10 kn, super očuvanu, Gant traperice nove, s etiketom i original cijenom , za 35 kn; T.Hilfiger mušku košulju, kao novu, za 20 kn. Naravno, ima i loših krpa, ali, daš si truda, čeprkaš, pregledavaš, nađeš.... ne kužim kako možeš otkriti da je sve loše i flekavo tek kad dođeš doma, pa - nisi slijepa, niti kupuješ u mraku [:sokiran]
2015 05 22
Mi to u Splitu nemamo, ne kontam zašto????Možda su ovdje svi prefini da bi kupovali tamo [:hihot] [:hihot]
2015 05 22
ja sam se opremila u TH sad za ljeto..pogotovo s kratkim majicama i trapkama i to dok je bilo sve po 10 ili 5 kuna uz to da ništa nema fleke i jako zadovoljna jer sve izgleda ko nenošeno [:hihot] sve ovisi koje si sreće i na šta naletiš i procjeniš kolko bi najviše dao za tu stvar [:smijesi] ja iskreno rađe kupujem u TH nego na krpicama jer tamo vidim u kakvom je stanju roba i dal mi dobra...tu sam već par puta gledala al uvijek odustanem kupit neš jer mi ili preskupo ili se bojim da mi neće odgovarati veličina
2015 05 22
imas sec hand u splitu, jedan je u dubrovackoj a drugi nasuprot dvornikovih dvora, nije TH doduse, roba se prodaje na kile
2015 05 22
Je, je, Majalike, biti će da je zato [:hihot]
2015 05 22
1 2 3