Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Skupna tema: Gdje kupiti?

Ovo ide iz krajnosti u krajnost,ni meni se ne sviđa.
2015 07 31
Ne razumijete i ne zelite razumit. [:tuzan] ko moze bolje znat o forumu osim samih korisnica, i super bi bilo i Vama i nama da se konzultirate s nekima tu od nas prije donosenja pogresne odluke, cisto radi savjeta. Vi mislite da je npr.kaladont pracena tema. Ili crna lista?? , ne nije , pracena je jedino zadnja stranica na koju naletis.
2015 07 31
Evo ovako ste mogli lipo otvorit temu malo bi cakulali i tako i onda krenite u pohode. Ok postrozenje ali gledajte , nije sve u prodaji na ovoj stranici. Uzivaju se i besmisleni razgovori, upozorenja na sumljive profile, teme za interne sale... Mislim...
2015 07 31
Podržavam svaku novu temu, uvijek postoji netko tko za nju ima interes, pogotovo gdje ima tako veliki broj korisnika kao što je na ovom portalu. Smatram da bi, dodatno, trebalo otvoriti posebnu temu za kritike Administratoru: - oni koji žele neka tamo daju primjedbe i prijedloge, ovako troše prostor temi koja je korisna i koja zbog osobnih kritika gubi smisao. Zaista je nepotrebno čitati pojedinačna mišljenja osoba kojima razmišljanje nije jača strana, da bi se došlo do odgovora na pitanja zbog kojih je tema otvorena. Hvala.
2015 07 31
mislim da ova stranica nije još na tragu organizacije forum.hr i da će svaki pokušaj tog tipa sada biti bezuspješan, voljela bi da se varam! dobra je ideja, ali nema šanse da to zaživi, žene se tu žilave i sa banalnijim stvarima!
2015 07 31
U svakoj temi bez obzira na sadržaj, uleti ovako netko i nudi svoje stvari. Ja bih prvo TO zabranila a onda mozemo dalje [:frustriran]
2015 07 31
Ova tema bi imala smisla da se može doći na zadnji pročitani post, ovak bi trebale pamtit na kojoj stranici smo postavile pitanje, pa do koje smo pročitale i nitko nam nije odgovorio, a s obzirom da ne postoji ni quote niti mogućnost istaknut tekst stvarno će biti pregledno. Bravo :pljesak: Uz to, već sad se cure tu reklamiraju i mole da se zaviri kod njih, ne misliš bi da bi takve postove trebalo brisat? Ne odmah banirat, nego brisat i poslat upozorenje...
2015 07 31
Ma nije trajna blokada za reklamiranje, mislim da je tjedan dana.
2015 07 31
hitno mi trebaju ove sandale, ali cini mi se da ih vise nema..Da li ih je neka od vas vidjela u zari ovih dana? [slika:0f989081-2a18-4fff-93e8-4889ff4c3fec]
2015 08 02
gdje mogu kupiti needle thin hoop za nos, sličan ovome na slici ili tanji? u ornamentu ima samo debljih koji mi ne prolaze kroz rupicu u nosu... [:place] [slika:c01b4e12-99f6-4b73-ab67-58b9e36063f2]
2015 08 06
U Splitu u Shoe Be Do-a kupaći kostimi za 50kn!!! U slučaju da neko trazi di kupiti kupaći mozda vrijedi akcija i u drugim gradovima. [:zaljubljen]
2015 08 10
Gdje kupiti term posudu za nositi rucak na posao?
2015 09 03
Jel zna netko gdje ima bijelih uskih hlača visokog ili poluvisokog struka a da nisu do gležnja nego skroz duge? Onakve kakve su bile u Bershkoj po ljeti, a sada ih nigdje ne nalazim [:vrti]
2015 09 26
Ljudi moji sto se bunite. Koliko puta se zene posvadaju ovdi, pa bude svega.. zena oce uvest reda i odma ne valja... jos se nije rodio tko bi narodu ugodio [:kesi]
2015 09 30
Jel itko zna gdje bi mogla kupiti veliku plisanu hello kitty igracku. Bila sam u kucici na drvetu, nemaju, u toy i joyu takoder nemaju. Gdje bih jos mogla pogledati? Hvala puno
2015 10 02