Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Najbolji šampon za kosu??

Uhh, head&shoulders isto katastrofa za moju kosu, među najgorima, ma imam neku posebnu grivu valjda, ne valja joj ništa, Bože sačuvaj [:tuzan] [:hihot]
2015 08 01
GUHL šamponi i regeneratori za kosu, nakon što sam probala gotovo sve, ne mogu se prestati diviti kako su ovi dobri. I neka vas ne zavaravaju mala pakovanja, šamponi su jako koncentrirani. [:kesi]
2015 08 01
Kakvi su se ovi od Balee pokazali? [:smijesi]
2015 08 01
I ja koristim ljubičasti syoss [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 08 01
Ja imam slabu kosu sklonu opadanju, svilenkasta je i brzo puca. Najbolji mi je Afroditin od koprive šampon jer jača kosu, vlasište mi ne bude iziritirano i kosa bude čvrpća i brže raste. Najbolji definitivno. Dobro je povremeno mijenjati šampon jer od prečestog korištenja jedno te istog, nastaje perut. Barem meni, pa se uvijek nakon par mjeseci vratim na Afroditu od koprive. Inače, dobri su mi svi od Schaume i njihovi regeneratori su mi super. Syoss mi je prejak. Kosa mi bude ko slama od njega. Schauma su jako nježni, ne masti se kosa i čak ti ne treba regenerator često, kosa bude sjajna i mekana. Garnier nipošto ne valja, kosa masna za sat,dva nakon pranja, ne pjeni dobro i teško se ispire, ne daje nikakav volumen, užas teški.
2015 08 01
gdje kupiti guhl sampone i po kojoj cijeni?
2015 08 01
Meni je onaj Balea super. (zadnja slika) Kosta smjesnih 10kn cini mi se a lijepo se pjeni, mriisi i lijepo mi opere kosu [:smijesi]
2015 08 01
@delilah007 - Ja mislim u Müller-u.
2015 08 01
delilah007, također mislim da ih ima u Mulleru, ali vani ih inače ima i u DM-u. ja ih kupujem u inozemstvu i nisu bas jeftini..oko 5 eura...no ovdje je npr. i običan Dove puno skuplji, (kozmetika je vani, pa i DM-u puno skuplja...). Ali, ako naiđeš na njih, ako košta oko 40 kn, zaista se isplati, možeš npr. kupiti samo neki od njihovih regeneratora uz neki običan jeftiniji šampon (npr. Palmolive koji su meni odlični, i često bolji od puno skupljih)
2015 08 02
hvala vam cure :)
2015 08 06
1 2