Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

gdje tražiti posao nakon učiteljskog fakulteta?

da, Amaly31lee, ima pravo.. [:tuzan]
2015 08 04
ma natječaj je objavljen radi forme, u svakoj se školi još prije natječaja zna tko će raditi, jer sve ide preko veze, uzimaju svoh sina, nećaka - ono što sam već rekla. [:ljut]
2015 08 04
Amaly, zato bi bilo dobro tražiti posao i u malim mjestima, jer npr. tehnoloski viskovi kojih najviše ima u gradovima (iz razloga sto u gradovima ima i najvise skola) nece putovati. npr iz Rijeke na Cres ili Iz Rijeke negdje u Liku na posao
2015 08 04
mislim da je i ravnateljskoj volji odzvonilo...jer sve se više prijavljuju neregularni natječaji i obično budu poništeni...tako da i veza uskoro neće biti...što pozdravljam...
2015 08 04
sophiela...ne možeš odbiti posao gdje te Ministarstvo pošalje...shvaćaš...ti si tehnološki višak i ići ćeš gdje te pošalju...nema ja ne bih...osim ako ti posao uopće ne treba...a ne bih rekla...
2015 08 04
I samo da kazem, radila sam u skoli gdje je radio i moj otac, i znate sto? Iako sam imala jedina kvalifikacije, diplomu u rukama, ravnateljica je na zamjene iz mog predmeta stavljala uciteljice, pa studentice, ma svasta, iako sam joj ja bila ispred nosa...A kada bih se ja sa diplomom javila na natjecaj, i morala me silom prilika zaposliti, onda me cijela zbornica poprijeko gledala, kako sam mogla onoj jadnoj uzeti posao..Toliko o tome da djeca profesora imaju privilegije...
2015 08 04
Amaly, pretpostavljam da onda ministarstvo salje ljude, negdje gdje je prikladno, tj. izvedivo...Hocu reci, ne može ženu od 40 godina koja ima obitelj i dom iz Zagreba, poslati na zamjenu na Brač...o tome se vodi računa, to je isto regulirano zakonom, ali zato mladi npr. mogu dobiti priliku da odu na tu zamjenu na Brač
2015 08 04
sophiela...vodi se računa,ali ima i primjera gdje se baš nije vodilo računa...imaš primjer gdje učiteljica putuje skoro 100km u jednom smjeru svaki dan...radila si u školi pa znaš sve...i nagledala si se vjerojatno svega...
2015 08 04
Jesam, nagledala sam se svega, i ako je zaista tako, da su zakoni postroženi, i da se ravnateljskoj volji stalo na kraj, onda mi je drago. Narocito zbog toga sto se ponasaju kao vlasnici poduzeća koji ma su profesori podanici, a ne ravnopravne kolege, a najgori su oni sto se po dvadeset godina ne micu sa trona i sto su vise politicari nego prosvjetni radnici.
2015 08 04
1 2