Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

tuđa krpa vs. samoća

@cipelitza ovisi u kojem si mjestu. sličnu situaciju imam i ja. dok sam živjela u većem gradu bilo mi je recimo super. a ovdje gdje sam sad - ljudi su čudnjikavi. posla nema. loš si ako radiš. loš si ako imaš. loš si ako nemaš. ne znam šta bi ti rekla. @nikita32 moj ti je savjet da se sad posvetiš sebi. a ljudi će doć, kad-tad. opusti se :) [:zaljubljen]
2015 08 27
Moraš se znati prilagodit svakakvim ljudima i situaciji . I znat ocijenit dal je to društvo za tebe ili ne..Naravno a i oni tebi,al to je več druga priča. Nesmiješ biti previse ozbiljna .Moraš zezanciju prihvatit ponekad kad je i na tvoj račun ,ali do granica .Uživaj i nedaj se ,,,, [:smijesi]
2015 08 27
Nadi nove ljude [:smijesi]
2015 08 27
mislim da bi ponajprije trebala biti u miru sama sa sobom. i onda ti neće trebati ničiji savjeti što i kako napraviti.... jer svaka od nas točno zna (ili kroz život nauči) gdje pripada... i gdje gradi dom svojim mislima, osjećajima i potrebama. kaže se: dom je tamo gdje ne moraš uvlačiti stomak da bi se nekome svidio. za početak: pronađi mjesto gdje ćeš se svidjeti sama sebi. i vidjet ćeš: ubrzo ćeš biti okružena ljudima kojima se sviđa tvoj novi dom.
2015 08 27
fashion, kuzim sve. al velim, ocito se covjek krivoj kategoriji ljudi pokusava svidit. kategoriji kojoj oni ne pasu ni u kojem izdanju. za to vrijeme prave ljudine prolaze neprimijeceno
2015 08 27
slazem se sa Mirelll "nemojte šutjeti kada vas nešto muči ili vas nešto povrijedi, jer vaše podilaženje nekome samo ide protiv vas" - znaci nikako ne sutiti nikita! znas sto je kljucno, da si ti njima rekla sto ti smeta, svakome da si rekla tocno sto te smeta. samo budi iskrena i svoja, naci ces ti svoje prijatelje koji ce te cijeniti i s kojima ces raditi ono sto te ispunjuje. :)
2015 08 27
samoća i 2 psa [:jezik]
2015 08 27
važna je ravnoteža, a ovo je prijelazno razdoblje, u kojem moraš odlučiti hoćeš li biti svoja i privući takve ljude (za to treba nešto vremena, nije to preko noći) ili ćeš i dalje ići stazom koju si dobro utabala i u koju se lako opet usklizati (otirač)
2015 08 27
hvala svima na komentarima i savjetima [:poljubac] nadam se da će doć i moje vrijeme
2015 08 27
budi ono sto jesi i ono sto zelis biti zbog sebe, a ne zbog drugih...prije nekoliko godina sam imala slicnu situaciju...kada upoznas ljude koji ce cijeniti bas ono kakva jesi i pred kojima neces morati razmisljati sto trebas/smijes/ne zelis ili zelis raditi, sve ce ti se ciniti drugacijim i boljim nego prije. vazno je da se smiris sama sa sobom i shvatis svoje potrebe/zelje/ciljeve, a ljudi koji ce odgovarati tvom pravom karakteru ce se kad tad pojaviti :) sto se tice starih prijateljstava...nekad se jednostavno gase, ostaju uspomene i sl, a nekad postoje ipak i medju njima ljude koje ne trebas olako odbaciti, ali to ces najbolje saa razluciti...kako god bilo, sretno :)
2015 08 27
budi ono sto jesi i ono sto zelis biti zbog sebe, a ne zbog drugih...prije nekoliko godina sam imala slicnu situaciju...kada upoznas ljude koji ce cijeniti bas ono kakva jesi i pred kojima neces morati razmisljati sto trebas/smijes/ne zelis ili zelis raditi, sve ce ti se ciniti drugacijim i boljim nego prije. vazno je da se smiris sama sa sobom i shvatis svoje potrebe/zelje/ciljeve, a ljudi koji ce odgovarati tvom pravom karakteru ce se kad tad pojaviti :) sto se tice starih prijateljstava...nekad se jednostavno gase, ostaju uspomene i sl, a nekad postoje ipak i medju njima ljude koje ne trebas olako odbaciti, ali to ces najbolje saa razluciti...kako god bilo, sretno :)
2015 08 27
Tako ti to ide u zivotu, ja ne znam imam li iti jednog pravog prijatelja , ali nebi mogla sutiti i dozvoljavati da me gaze samo da odrzim prijateljstvo. Ljudi danas cesto misaju pojmove biti iskren i biti zlocest i zlonamjeran pa je tako i mene prijateljica proglasila bahatom i sl. jer kada trazi savjet od mene ja joj odgovorim onako kako mislim. Trebas prvo biti zadovoljna sama sa sobom pa se neces vise opterecivati ljudima koji ionako nisu zasluzili tvoje prijateljstvo [:zaljubljen]
2015 08 27
Doci ce tvoje vrijeme kako kazes..ne brini..ne tuguj, za takvim ljuduma, nego budi ponosna na sebe! To nisu ni bili prijatelji...patila si u sebi dok si dopustala da te gaze..a zasto? Sada vidis zasto-radi ljudi koji te ne cijene kao osobu.. Pocela si pronalaziti sebe..nastavi tim putem..i ne osvrci se..kada pronades svoju bit..oni ce ostati samo kockica sjecanja..koja ti i je, ponogla pronaci svoje ja! E tada ces uvidjeti da ima x ljudi, kojima je bitna tvoja osoba..i u cijem ces drustvu moci biti svoja..bez premisljanja..i razmisljanja, o svojim rijecima i postupcima! Sretno..pronadi sebe..a time ce i izblijedititi..ljudi koji su te gusili! [:poljubac]
2015 08 27
Moj savjet je da, ako ne možeš u blizini naći nekog "normalnog" odeš negdje gdje prije nisi bila i upoznaš nekog novog. Sretno!
2015 08 27
Ako nikom ne odgovaraš,takva kakva jesi,onda si u "krivoj lizi" .Ili si na krivi način ,konačno,pokazala svoje pravo lice.Lijepo se odmori od glumatanja,a onda nabaci osmijeh i vedar stav i novih (ili starih) druženja i prijateljstava će opet biti.Ali...trebamo biti svoji,to stoji,ali ne pod svaku cijenu.Nitko od nas nije uvijek u pravu i furanje "svojosti" u svemu i uvijek ,može biti i odbojno i iritantno.Ako si se objektivno opisala,onda si ti dobar "materijal" za druženje i sigurno ćeš naći slične osobe.Sretno.
2015 08 27