Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Zivot......

I znam da ti ovaj prvi dio i nije neka motivacija ali ja sam iskrena. Mi mladi moramo biti svjesni nekih stvari, ali to nas ne smije sputavati. Prvo odluči želiš li faks uopće, ako želiš odaberi ono što misliš da će ti ići. Meni je žao što nisam upisala ono što sam htjela ali sa vremenom mi se i ovaj faks svidio i završila sam ga. Uvijek ima izlaza [:smijesi]
2015 08 31
jednom ...kad ovo sve bude iza tebe, vidjet ćeš da problem uopće nisu tvoji roditelji (koji ti najvjerojatnije žele samo najbolje....samo to možda na krivi način interpretiraju)...... nego ti sama. oprošteno ti je....imaš samo 21 godinu (makar su i mnogi puno mlađi bili prisiljeni odrasti)... i još uvijek ne znaš da li bi piškila ili kakila.... što bi sama sa sobom i svojim životom. želim ti da što prije odrasteš i uhvatiš se u koštac sa osnovnim problemom: sama sa sobom. tek kad raščistiš sama sa sobom.... znati ćeš kako i što dalje: poslušati roditelje i završiti fakultet na obostrano zadovoljstvo...ili se udaljiti od onih koji ti nisu bili dovoljna podrška u životu i koji te "guše" ...pronaći vlastito mjesto pod suncem....postati "svoj čovjek"...i pokazati i dokazati svima svoju vrijednost. ali ponajprije sebi. [:poljubac]
2015 08 31
1 2 3