Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Čarobne pilule

Za mršavljenje se ne trebaš "zdravo" hraniti - treba sve jesti, samo umjereno - po mogućnosti u više obroka..najgore je kad se nešto izbacuje iz prehrane..čemu? Može se smršaviti ako jedeš samo mars čokoladice (dokazano [:smije] ), samo trebaš imati veći izlaz nego ulaz [:hihot] ..znači, ne jesti više od onoga što potrošiš.. [:smijesi]
2015 09 01
je, ali neces ostati zdrav. ni u glavi ni ostatku tijela. [:sramezljiv]
2015 09 01
..to je sad druga strana medalje [:smije] ..poanta je u tome da nema čarobnog lijeka, pilule, steznika u kojem se znojiš il takvih gluposti koje bi čovjeka mogle preko noći pretvoriti u top model - a treba tako malo..i čudim se ljudima koji npr. brinu veliku brigu o odjeći koju će nosit, a o svom tijelu uopće ne mare..ono, neke sitnice kojih se držiš, koje ti postanu way of life..tipa, pojest doručak, hodat pola sata do posla, umjesto autom, pojest neki međuobrok, prošetat pod pauzom na poslu, pojest ručak, al ne da se ubiješ u prehrani, pa poslije moraš spavat 3 sata kolko se prejedeš [:hihot] - prošetat do dućana/banke/pošte i sl. ..neka lagana večerica ili voće oko 18h..pa nije znanstvena fantastika..i za lovu koju uštediš kad se ne voziš autom, kupis novu krpicu broj manju [:smije]
2015 09 01
ispada da je mrsavljenje neka velika nauka. Tak kak skidas 5kg (sto nije problem jel) tak skidas 20,30. Ti kojima treba poticaj u tbl da skinu par kg na pocetku pa da krenu prirodnim putem su jednostavno lijeni i bez discipline. Poticaj bi mi bio pogled na krvnu sliku, kolesterol, ogledalo i tako dalje. Amfetamini nisu vitamini ;)
2015 09 01
Lijenost je majka izuma - zato su i izumili takve tabletice, koje prodaju ljenjivcima.. [:smije]
2015 09 01
Slažem se s većinom napisanog. Očito je opasnost od amfetamina prevelika, samo ne znam zašto to onda daju ljudima u USA [:sokiran]
2015 09 01
a sta mislis zasto? zato sto potraznja uvjetuje ponudu. a lova je lova. neki nemaju problema doc do love preko grobova. uostalom, odkad je amerika pojam toga kako stvari trebaju biti, a ne upravo suprotno, zemlja apsurda [:smije] a mozda se postavljaju na nacin, pa od ovih sta ne mogu ustat do zahoda nikakve koristi, samo nam zderu socijalu, ajmo ih napunit tabletama i rijesit par problema jednim udarcem.. ovisi kako kome pase, slika se gleda izbliza ili izdaleka [:smijesi]
2015 09 01
pa ljudima daju i big brother da gledaju, svašta ljudima daju [:hihot] ne znači da ne trebaš imati mozak i zaključit neke očite stvari [:smijesi]
2015 09 01
Užas! [:ljut]
2015 09 01
Pa našli su izvor zarade, tamo su svi debeli [:smije]
2015 09 02
bas kako je napisala cipelitza " zdravo se hrani i treniraj ne pomažu, nije to samo tako " upravo je tako i samo tako, ako se zdravo hranis i treniras, rezultati nece izostati. ukoliko se neces pridrzavati rezima, rezultati ce izostati. stvar jednostavna, al mi ju kompliciramo kad zelimo opravdati svoje nepridrzavanje reda. svi smo bar jednom imali viska ili manjka kila zbog neurednog rezima prehrane i kretanja. smijesi zato i govorimo sto govorimo. da je pretilost problem, jest. da je problem u glavi, a ne u speku? naravno, nego gdje drugdje? dok ne presjeces sam sa sobom i ne stavis sam sebe na lanac nista se dogodit nece, naprotiv, mentalno ces tonut, a s kilama se penjat gore. poanta cijele price jest da su tablete gadan rizik za zivot ne samo zdravlje. doslovce glava u torbi. da ce unatoc toj cinjenici u slucaju izostanka samokontrole neko posegnuti za tabletama, a ne razgovorom s nutricionistom i psihologom, nazalost, hoce. da time riskira ovisnost o amfetaminima, srcani i mozdani? da. " - cure ne kupijte to smece, nije dobro za vas! odite na plac, kupite hrpu voca povrca i vjezbajte bar 20min na dan, polako, budite strpljive i dobre prema sebi! [:kesi] [:zaljubljen]
2015 09 02
Možda ćete me napasti i misliti da sam totalno luda, ali stvarno molim za raumijevanje jer mi nije bilo lako ovo podijeliti s nekim - čak i ako je anonimno. [:sokiran] Evo da čujete i iz prve ruke od osobe koja ih je koristila (a preporučila mi je ovo zapravo jedna liječnica, ali naravno onako "niste čuli od mene" i navela mi moguće nuspojave). Ja sam imala jako veliki višak (i još uvijek imam, ali je mršavljenje krenulo) i stvarno problema s neutaživom gladi (koju nisam uspjevala desecima godina staviti pod kontrolu sama). Tako da je meni veći rizik bio ništa ne poduzeti. I puno sam čitala i razmišljala o tome prije nego sam se odlučila. Nije to bio nekakav hir jer sam lijena ili sam željela lakši put do mršavljenja. Meni je A. zaista pomogao da krenem s mršavljenjem i pod kontrolu stavim tu glad. I, ne, nisam imala nikakve grozne simptome (poremećaja spavanja ili ponašanja, niti je ostavilo traga na srcu jer sam redovito išla na kontrolu) osim drastično smanjenog apetita. Sada mi se želudac smanjio i više ih ne pijem, već manje jedem i više se krećem (od početka sam krenula s vježbanjem). Da postoji rizik - postoji. Da tablete funkcioniraju - funkcioniraju. Sad je na svakom odluči što će i kako će. Dal izazivaju ovisnost, ne znam. Ja nakon jedne kutije (a imam još jednu kući nepotrošenu) nisam imala nikakvih problema prestati ih piti, i dalje kontrolirati apetit. Mršavim i dalje otkako sam ih prestala piti i ne namjeravam nastaviti piti ih, ali su mi stvarno pomogle u ovom početnom periodu.
2015 09 07
Možda vam je teško shvatiti osobu kao što sam ja - ali meni se doslovce svaki zalogaj lovi, i mučila me glad NON-STOP. Cijelo vrijeme sam razmišljala o hrani (i takva sam bila od malena). Mislim da to jedna mršava osoba, koja nema te probleme ne može shvatiti. Zamislite PMS - konstantno i puta 5. Znate lako je nekom tko ima naviku vježbanja cijeli život reći - vježbaj i to je super. Ili nekom tko ima okej metabolizam reći - naprosto smanji hranu i mršavjet ćeš. Nismo svi isti, nemamo svi iste karaktere i nećemo mi svi od istih unesenih kalorija/ili potrošenih vježbanjem - jednako mršavjeti ili se debljati. Nekim pojedincima je to puno teže nego drugima. [:tuzan]
2015 09 07
Lily boo tko te osudi nije dobar covijek.. i ja sam rekla da su to tablete za osobe s vecim problemima,a ne par kila viska.. svaka cast [:smijesi] sretno ti dalje [:smijesi]
2015 09 07
Hvala na podršci nena56 [:poljubac]
2015 09 08