Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure koje prodaju robu iz second handova

Sta mislite o tome? Vidim da su ih pune krpice. Malo ispeglaju robu, ocetkaju cipele, i podvaljuju pod "jedva noseno". Textile promet radi punom parom. Krpice bi trebale biti mjesto gjde se rjesavamo viska svoje robice povoljno, a ne mjesto za sverc komerc. [:frustriran]
2015 09 03
eh ... a ja sam se pitala kako pojedini dućan ima više veličina....
2015 09 03
Gnjus naravno. KOd mene sve original iz mog ormara, garantiram [:smije]
2015 09 03
Slazem se s tim. Dosta cura to radi, znam ih za par, al su to vecina cure koje su bez posla i koje 'nemaju novca' za sebe.. Iako ja tu trgovinu zaobilazim u sirikom luku, s obzirom odakle im roba dolazi i ko ju je sve nosio, tj gadi mi se. Al nemos to prominit ni da oces, al ako ides nesto kupiti, nemos znat sta je najgore, a ja isto tako dosta kupujem ode [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 09 03
Nemam ništa protiv takvih cura, i sama sam kupila od jedne korisnice simpatičan duks za male novce. Iskreno, ne zanima me otkuda roba dolazi, da li je iz second handa ili od jedne korisnice tako mi je svejedno. Koliko cura (ja prva) ovdje prodaje stvari koje su kupile na krpicama i nisu im dobre, je li i to onda preprodaja? [:smijesi]
2015 09 03
Ja to zaobilazim, kupovinu od cura koje preprodaju iz secondhanda jer sam imala baš neugodna iskustva. Baš kao što si napisala, kao očuvano, super a vidi se odakle je i po mirisu robe. Ne sviđa mi se. Mislim, ušla sam i ja par puta u SH shop i kupila jednom za 30 kn đemper skroz kao nov a markiran (dođu preko 100 dolara đemperi te marke), pa jednom traperice za 7 kuna... treba kopati pa se valjda nađe ali ja imam visoke standarde po pitanju toga što znači "u odličnom stanju". Jednom mi je jedna korisnica sa puuuno povratnih prodala, doduše jeftino kaputić i još neke stvari za koje sam shvatila da su SH shop i bile su baš u jadnom stanju.
2015 09 03
Sve koje su jako gadljive najbolje da ne kupuju secondhand stvari nego ravno u dučan po nove [:smijesi]
2015 09 03
Zar i toga ima [:sokiran] jucer sam prolazila pokraj second handa u izlogu pise sve po 10 kn. Nemam nista protiv ko ode i kupi si tamo nemogu si svi kupit u trgovini,ali da se preprodaje roba koju kupe za 5,10,15 ili 25 kn za puno vise to ne razumijem.
2015 09 03
KontesaNere.....ne mora uvijek značiti da je iz SH ako profil ima više veličina......moj je takav, [:smijesi] jer imam svoju robu, robu od prijateljice, njene djece ( ja ih niti nemam), sestre, svekrve......puno stvari koje su mi šogorice iz Italije, Švicarske i Austrije dale, jer te stvari više ne nose. A nekoliko i kupljenih, zamijenjenih ovdje na krpicama koje mi ne odgovaraju Nakupilo se [:kesi]
2015 09 03
buhtlice-buhtlice,vjerovatno nisi u teškoj situaciji [:hihot] da jesi znala bi kako je teško kad ti se desi da nemaš ni za kruh, mislim da ih ima jako puno,nije grijeh raditi nešto pa i preprodavati da skrpaš kraj sa krajem, [:sramezljiv] puno se više lapa okolo i mulja,svaka cast curama i ženama koje se na ovaj nacin snalaze [:kesi]
2015 09 03
upravo tako sovuljagice [:zaljubljen]
2015 09 03
Kao sto neke imaju butike pa ovdje stave artikle u prodaju mozda imaju i SH trgovinu. Sudeci po povratnima na tim profilima, neki kupci nemaju pojma sto kupuju,neke to nije briga, neke je sram uci u iste pa je ovo.laksi nacin itd... Da su kupci nezadovoljni mislim da bi povratne bile osvrt na to,ocito jesu.
2015 09 03
Ovo se "desava" vec godinama samo sto zapadnjaci nemaju zeludac za to pa stave pod tepih [:vrti]
2015 09 03
Meni ne smeta ako netko živi od preprodaje , ali volim znati što kupujem..i volim da je odjeća u navedenom stanju...i ne volim kada se pretjeruje..ako si kupio u sh shop za 10 kn, pa nemoj komad prodavati za 150 kn
2015 09 03
nek prodaj eko šta oće ,šta te boli briga i ti znaš jel iz ormara il iz sekndhenda!!
2015 09 03
1 2