Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Cure koje imate account i na njuškalu...

Pozdrav cure! :) Razmišljala sam da otvorim account i na njuškalu jer je stanje na ovoj stranici zadnjih dana kao da će svaki čas riknuti [:hihot] pa bih barem iskoristiila mogućnost copy/pastea tekstova oglasa dok su još tu. [:hihot] Pa me zanima, ako imate i tamo account, kažete li potencijalnom kupcu da imate profil i na ovoj stranici (i pošaljete mu link na oglas ili profil mailom) kako bi mogao pogledati povratne i biti sigurniji? Pretpostavljam da se ne smije ostaviti link u opisu na isti oglas na krpicama jer bi to bio link na drugi oglasnik.... Ovdje imam super feedback i puno zadovoljnih kupaca pa bih htjela i tamo to nekako iskoristiti, odnosno pružiti neku veću sigurnost kupcima, a kad razmislim i sama bih prije kupila nešto od sebe ovdje nakon što pročitam povratne nego od sebe tamo... Ako imate accounte na obje stranice, kako to kombinirate? [:smijesi]
2015 09 29
imam za stvari koje nisu roba na njuškalu profil npr napu ormare itd...ali nema povratnih tamo uobičajeno mi dodju doma vide šta kupuju i to je to.....možeš samo usmeno npr reći toj osobi ako ideš prodavat robu da tvoje poslovanje može vidjedi na krpicama ,mislim povratne ali mene to nikad nitko nije pitao na anjuškalu......
2015 09 29
Puno slabije mi prodaja na Njuškalu ide, eventualno knjige idu bolje. Većinu oglasa s Krpica imam i tamo i još nisam nikog preusmjeravala na feed s Krpa. Onaj tko se javi većinom i kupi bez puno odugovlačenja.
2015 09 29
Ja nemam racun na njuskalu ali kako je krenilo izgleda da cemo uskoro svi tamo preseliti jer krpice su ove zadnje dane dotakle dno, [:vrti]
2015 09 29
Ja podjednako prodam i na Krpicama i na Njuškalu, ali nikad ne miješam te dvije stvari. Osim što sam danas jednoj curki koja je izabrala tri stvarčice obećala da ću staviti još oglasa u toj veličini, ali budući da to nisam uspjela, uputila sam ju na link Njuškala.
2015 09 29
Dok god radi forum, dobro je :-) njuškalo mi je nepregledan, i ne volim ga, za tipa neke električne uređaje i takve stvari mi je ok, a šta se tiče robe, ne valja mi...majica mi padne u roku par sati na četristotu poziciju, a dok istekne mjesec dana bude i na tisuću i kojoj...ne znam, stvar izbora [:kesi]
2015 09 29
Slazem se sa Sanjom, na njuskalu bolje idu knjige, tenisice i rucni radovi, bar sto se mog iskustva tice
2015 09 29
poslala sam ljudima link na svoj profil na mk. bili su sretni da znaju da mogu samnom sigurno poslovati.
2015 09 29
Ja na Njuškalu prodam puno igračaka i opreme za djecu koju ovdje ne mogu staviti. [:kesi]
2015 09 29
Ma meni ovdje ide ok, zadovoljna sam, a i sviđa mi se stranica, tj. barem koncept po kojem je zamišljena da funkcionira - povratne, inbox, forum... (to što ništa ne funkcionira kako je zamišljeno i što nema admina, moderatora ni ikoga tko bi je vodio i držao red, e to je već drugi par rukava) O accountu na njuškalu sam razmišljala isključivo iz razloga što mi se čini da ova stranica krepava, ne više samo u vidu nedostatka admina, nepoštivanja pravila, prijevara i nereda, već su se sad pojavili i tehnički problemi. Pojave se oni i drugdje, pojavljivali su se ovdje i ranije, no onda bi se u što kraćem roku radilo na njihovom otklanjanju, a to da se ovdje već 3 dana ne mogu uploadati slike (tehničari to inače brzo riješe) je pomalo indikativno. Zbilja ne bih željela da se stranica ugasi, no ne znam, nekako mi sve ovo ne sluti baš na najbolje...:/
2015 09 29
Imam račun i na njuškalu, većinom su mi tamo nekrpičarske stvari i stvari koje poklanjam (zaista odu u rekordnom roku). Meni nije jasno zasto ako im se neda vise ne daju nekom drugom da to radi. Veoma jednostavno.
2015 09 29
kraljiceB ... i ja imam predmete koje prodajem na njuškalu, iskoristila sam ono što Ti predlažeš copy/paste, no tamo imam više predmeta jer dozvoljavaju ne samo krpičarske stvari. Prodaja...ah... ide slabo i ovdje i tamo [:smije] [:tuzan]
2015 09 29
curke, ajmo nove materijale stavite, proradile moje krpice, NAPOKON!!!! [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2015 09 29
Meni je tamo solidno, član sam koliko i krpica. Istina je da bolje idu nekrpičarkske stvari, ali nekako tamo sam prodala puno skuplje stvari nego ovdje. A i imala sam puno primopredaja. Jedino ne ostavljam broj mob-a više zbog "dahtajućih" ali kad me netko kontaktira i ako vidim da je kupac tu nema frke.
2015 09 29
Dok nisam znala za krpice, na njuskalu sam bila pronsala bisagu /torbicu)... To mi je bila jedina kupnja s njuskala i moran priznat da sam bila prezadovoljna... bisaga kakava se ovdi prodaje za 200kn-- ja ju kupila za 60kn s uklj postarinom... I koliko ljudi mi je pohvalilo tu boršicu [:zaljubljen] I pitalo di sam kupila [:jezik] Mislim da je veliki minus sto na njuskalu ne postoje povratne informacije o prodavaču i stvarno bezveze sto ne namiste to. Mislim da bi puno vise ljudi kupovalo- ovako [:tuzan]
2015 09 30
1 2