Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

koje su to u stvari jadnice [:vrti] gledam sad baš po profilima ovih osoba i nevjerovatno je da odmah po negativnoj povratnoj stiže u istom danu čak po 5-6 pozitivnih u kojima navodni kupci na dosta neinteligentan način uvjeravaju cure da je prodavačica poštena [:hihot] u stilu kao što kaže jedna [:smije] ne morate se bojati sve je u redu, cura je poštena [:place] ovo ja plačem od smijeha [:smije] i smijem se normalno
2013 02 26
I vi ste imali negativnih iskustava s njom?
2013 02 27
@martina0309 ne s njom ali sa njih nekoliko na moju žalost da.
2013 02 27
A pa ko im piše pozitivne komentare ako su prevarantice???? Vidim da s nekima pošteno trguju dok druge varaju, ne vidim svrhu, šta će mi 8 pozitivnih komentara ako imam 4 negativna? naravno da ne bi kupila od nekoga kod koga vidim negativan komentar.. Super što ova tema postoji!!!
2013 03 01
Alaj nemas zivota uslikaj ih kakve si ih dobila vidim da ih dobro nosas :) sva sreca pa nikad neotvaram te glupe teme ,ali mi je cura poslala u in da pljujes :) samo nastavi mozda i prodas nesto [:smijesi]
2013 03 02
@ ivkavkperić [:hihot] ne znam kaj te to pogađa kad navodno nije istina...sama si rekla da ako želimo kvalitetu treba pljunuti 700kn...eto pa sad makar znamo da kod tebe kvalitetu ne treba niti tražiti.
2013 03 03
Pa upravo to ne znas za kvalitetu jer bi ih platila puno vise ... :)))) Nitko te nije molio da kupis ..tako da ... a vidim da uzivas u njima [:smijesi]
2013 03 03
@ivavkperic...vidiš??? aha, sad znam za što stoji v iza iva...pa ti si vidovita iva:))) u idućem postu očekujem da nam otkriješ onda što označava k [:smije] ili da pogodim?
2013 03 06
fiona7 je inače Ivana Jurgec iz Varaždin pa ako otvori novi profil neće bit na odmet znat.
2013 03 13
citam, gledam i ne vjerujem...fioni je ocito dosadilo na krpicama ... totalno uprljala obraz, nek se srami!!
2013 03 13
Samo je pitaj u kojoj pošti je slala i reci da ćeš provjerit di je taj paketić zapeo... Kod mene uvijek pali, u roku par dana mi paket stigne! ;)
2013 03 23
Cura se sama ponudila da mi uplati 30kn medjutim od onda se vise uopce ne javlja i ignorira sve moje poruke,a svakodnevno je on line.Nije uopce bitno tih 30 kn,vec je stvar principa,povjerenja i dogovora.
2013 03 24
Odjednom je maknula sve svoje oglase,baš zanimljivo,onaj tko nije kriv nebi se skrivao. Prije je imala ovakvu sliku [slika:313e0fb4-0f89-4481-86d3-02bfda12ce48]
2013 03 24
Evo ja sam ta dotična Titanija,i ne skrivam se ja imam i ime i prezime i adresu i to znaju sve cure koje su samnom suradivale. Ja cu tu samo rec da mi je amena 1 najgore iskustvo ikada.nakon nje sam pobrisala sve artikle i jos sam on line samo dok mi stigne paket koji sam platila nakon toga idem jer nemogu vjerovat kako se ovakvoj lazljivo osobi podilazi. Dakle i da sam nekim čudom sljepa i nisam vidjela (a nisam ) d je pokidano ,kako bas to da mi se doticna javila tek nakon sto joj nisam prodala jednu zara kosuljicu koju sam prodala drugoj curi na krpicama i naravno dobila poz.komentar.To je bilo 2 mjeseca poslje nase suradnje i nakon sta nije dobila ona kosuljicu(zalim ko se prvi javi njegovo je) ,ona me pocela ucjenjivat i stavljat tu nepotpune (polupobrisane)transkripte naseg razgovora. 2 mj.poslje-mogla si to odma stavit taj svoj "neg.kom".I ne spominji povjerenje i princip jer ne znas sta je to.
2013 03 25
Titanija- Sve i da je tako, zašto onda bižiš sa stranice? [:sokiran]
2013 03 25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 58