Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana...

Ma, nema raspravljanja uopće! Negativna i amen! Znaš šta si naručila a šta ti je došlo! Pa niste djeca, tu uopće nema pogovora! Povrat novaca, negativna i šlus.
2014 04 23
nadam se da necu ureci ali ja do sada imam samo divna iskustva, i kao kupac i kao prodavac... ali, znam sto ja nudim pod novo i malo noseno, zato kada kupujem doooobro se raspitam da vidim sto druga strana misli po terminom'kao novo'
2014 04 23
Ja sam neki dan dobila slom živaca...stigao mi paket majica! Vidim na jednoj šavovi rijetki samo što ne popucaju, obućem ju kad na rukavima rupčage širine 5 centimetara. Obučem drugu kad ono rupa na nadlaktici [:vrti]! Pošaljem izvješće s rupama dotičnoj gospođi, a ona meni da imam debele ruke i da su popucale dok sam isprobavala [:frustriran]...a da ne kažem da su joj cijene polovnih majica više od istih takvih u trgovinama...nekim ljudima stvarno treba zabraniti prodaju na krpicama!
2014 04 23
ja imam dobra iskustva i nikada nisamnaletila na probl. hvala bogu.Povratne su mi važne i tražim u slučaju sumlje dodatne fotografije.Ovo je second hand i znači nemožemo očekivati novo ako je obučeno. Ostavi povratnu negativnu i razračunajte se tamo tako da bude upozorenje drugim kupilicama kod dotične osobe. Ne bih voljela da sada sve na krpicama bude tako negativno i crno jer ima itekako dobrih poštenih i čistih suradnji ovdje koje su za svaku pohvalu. Ima i prevara ali to je rizik kupovanja preko oglasa na žalost i zato si razočarana. Svakako je za osudu svatko tko lažno predstavlja stvari koje prodaje i karikira i više nego treba. Zato služe negativne povratne.
2014 04 23
Da ne povjeruješ kakvih sve cura ima,kako ih nije sram tako nešto prodavati [:boji] [:vrti]
2014 04 23
pa stvarno ću početi dijeliti negativne ali onda ću ih i ja dobiti sigurno zato dosad nisam ni htjela . Svjesna sam da je ovo sechondhand i da ne bi trebala nezz što očekivati od te odjeće ali mi je krivo što cure napišu NOVO.Npr kada sam tek došla na krpice od jedne cure sam kupila torbicu za 30 kn,tu istu torbicu već nosim godinu dana i još uvijek je super,a neke za nošenu odjeću nabiju cijene a stignu maltene u raspadu.
2014 04 23
Postoji vjerojatno crna lista, napiši svoje iskustvo tamo i poslikaj to. Katastrofa kako se neke sramote za tih par kuna. Doći će do toga da će trebati svaku stvar poslikat iz svih kuteva da kupci vjeruju da nije iznošeno, sve zbog pojedinaca kojima je uredu slati iznošene stvari.
2014 04 23
Pa za početak se javi tim curama, neke su OK, evo ja sam nedavno kupila tuniku i imala je rupu, vratila ju curi i sad čekam povrat novca. S druge strane, razumijem te da ti je bed, pogotovo ako cure nisu za suradnju, ostaviti negativne jer će i one tebi i pisati na forumu da te ne bi napale druge cure da si sitničava i imaš problema s mucicama, kao što znamo da se meni u par navrata dogodilo. Ovdje jako fali admin koji bi štitio u takvim trenucima jer su mene doslovno vrijeđale kako sam se usudila požaliti na kupljeno, da sam luda, vaka, naka.. uglavnom, ne bih takav tretman poželjela nikom.
2014 04 23
Na listu loših korisnika i obavezno negativne/neutralne.. pa ako se i usude vratiti. adminka će ti ih obrisati
2014 04 23
KreativnoSelo,svaka ti čast.Već mi je dosadilo čitati ova mi prodala poderano,ova smrdljivo...A di su negativne cure moje? [:frustriran] Sve šutite i kukate.Najbolje je kad pročitam-.Upomoć cure kupila sam od dotične to i to a nije mi stiglo itd.,a kad pogledam kod prodavačice 4neg.Hello!Daj se malo opametite. [:hihot]
2014 04 23
Baš mi je žao [:tuzan] Ja nisam imala negativnih iskustava, pa vjerujem da ima korinica koje su fer i poštene. Samo treba naletiti na njih [:smijesi]
2014 04 23
Puno se o prodavaču i njegovoj robi vidi odmah po: 1) broju i kvaliteti slika koje je postavio za svoj artikl 2) opisu artikla (koliko je nošen, ima li oštećenja, sastav materijala i kako se pere/pegla) 3) ostalim artiklima koje prodavač nudi ( da li je sklon fejkovima, ili brendovima nižeg ranga koji ne slove po kvalitetnim tkaninama i i zradi) 4) odgovaranju na vaše upite preko inboxa i spremnosti za komunikaciju i dogovore 5) povratnim informacijama Za neka loša iskustva smo si i same krive jer možda nismo uzele u obzir gore navedeno...
2014 04 23
Meni je nekoliko puta došla roba koja je bila starija i iznošena no uvijek su cure ovdje, svaka čast, uvažile moj prigovor i vratile novac a ja stvari...i sama tako radim ako netko nije zadovoljan vratim novac mada se to nije nikada desilo, osim u nekim zamjenama. Mislim da je uljudna i pristojna komunikacija ključ i onda se sve može riješiti.
2014 04 23
meni je najbolje kad mi uvale tako nesto i zalim se dotičnoj da nisam dobila ono sto mi je opisala u opisu ,večinom su reakcije da sam bezobrazna itd, i naravno ako ostavim negativnu i ona ce meni ,i što rec više [:boji]
2014 04 23
Ne mora znaciti da po slikama tvarno stanje robe. Kao npr slike haljine koju sam dobila a stigla sa brdo blijedih mrlja(isprana boja sta li), gospodicna imala krasne slike, cak i na dnevnom svijetlu ali evo ja uspjela uslikati i sa groznim blijedim podrucjima gdje se jasno vidi koliko je haljina zapravo izblijedjela. Pa vi sad recite kako je to moguce. Meni je bilo dovoljno samo malo iskriviti expoziciju da doticnoj poslikam kako ta haljina zapravo izgleda [:frustriran]
2014 04 23