Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana...

Ne mogu vjerovati da ti je netko poslao taice sa rupama??? Hallooo? Pa ljudi stvarno nisu normalni..
2014 04 23
tajica imaš povoljnije za kupiti u c˛&a nego na krpicama ja sam svoje platila niti 30 kn prije 2 tjedna
2014 04 23
Pa kako ne, maremoni? To je bilo ono "tajice su nove" (makar ona zna kakvo je stanje, i uvalim samo da prodam).. Ima toga tu. Da se netko ide crveniti pa to mi nije jasno. Ne znam, meni je bitno da su mi kupci zadovoljni. Sve ono što prodajem, takvo je kako je i napisano. Ako je novo - novo je, ako je nošeno - naglašeno je. Čak su i nedostaci navedeni, ako ih ima, a ima ih (primjer na oglasu s trapkama) da ne bi bilo da nismo znali.
2014 04 23
Pa tak sam i ja dobila negativnu kao kupac jer sam pod novu majicu dobila nošenu, s rupicom, a kasnije mi je prodavačica i sama priznala da je stajal u ormaru godinama, te haljinu s flekicom. I sad mi stoji ta negativka iako je cura uredno dobila onoliko novaca koliko je za to dvoje tražila [:tuzan]
2014 04 23
@iazzra- a sjećam se da su i linkale oglas one veste koju si curi prodala- a imala je onda rupetinu na rukavu..koju si na svojim slikama sakrila držeći rukom tu.. tako da.. Mislim, takve stvari su stvarno za inbox a ne da četa forumašica rješava vaše probleme.
2014 04 23
Sori ali ta saga je puno gadnija, rupe nije bilo kad sam slala, cura se meni javila i rekla da je vidla rupu, no na moj upit i ponudu povrata da neće novce natrag, da sve OK - vjerojatno je svjesna da je vjerojatno nije bilo prije njenog nošenja. Na njenu neutralnu ocjenu pazi, neke Krpičarke, da ne prozivam, su njoj slale u inbox poruke i tjerale ju da me blati te otvorile temu u njeno ime, a protiv njene volje i tako je krenulo.. pa gdje to ima? Samo na krpicama :) Dotične, koliko vidim više ne operiraju na forumu i ne prate me po temama što mi je iznimno drago i nadam se da će tako i ostati. Sve moje ostale ocjene govore jako puno o stanju stvari koje šaljem. KreativnoSelo, vrijeme je da me i ti prestaneš prozivati. Hvala.
2014 04 23
Opet neke sapunice, majko mila. [:place]
2014 04 23
Nije mi želja za sapunicama, ali kad me se prozove moram napisati i drugu stranu.. iako moje ocjene govore dovoljno i same.. Uglavnom, cure, bez obzira što su mene napadale, nemojte se bojati uvijek reći kad netko pošalje ofucanu robu odnosno drugačije nego je napisano u opisu i porukama [:sramezljiv] Toliko od mene na ovoj temi [:zaljubljen]
2014 04 23
1 2 3