Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

što bi vi napravila da vam to rade s djecom??

Na stranici 24 sata objavljen je video gdje se vidi kako tete u vrtiću maltretiraju i tuku djecu prije spavanja. Mislim da se radnja odvijala u nekom Rumunjskom gradiću. Sve u svemu, radnja ide ovako, tko nije gledao: U tom vrtiću postavljene su kamere gdje roditelji mogu pratiti svoju djecu kako se igraju. Kamere su upaljene od 9 pa do 12 sati u podne, a nakon toga se gase jer tada djeca odlaze spavati. Mališani od 2 pa do 5 godina. Jednom prilikiom je teta zaboravila isključit kameru, a jedna mama je slučajno išla provjerit i zatekla kako kamera nije ugašena, a i imala je što vidjet. Teta je dvoje djece nekakvim predmetom, prije spavanja lupala po leđima i galamila, treće djete je vukla po podu za ruku, a četvrto je isto mislim udarala nekim predmetom. Ruku na srce, nisu ni djeca bila mirna i poslušna, ali nedopustivo je djecu udarati i vuć ih po podu. Još piše da, djeca koja nisu mogla spavati, u sok su im ulijevali crno vino, a ova koja se nisu mogla probuditi njih su vukli po posu i davali im kavu! Djeca su kući dolazila sa modricama,a kad su roditelji pitali zašto, tete su im rekle da se potuku sa drugom djecom.Monstruozno. Vrtić je pod tužbom, ali zbog rupe u zakonu još uvjek radi, sa istim osobljem. Što bi vi, drage moje da vam tako postupaju sa mališanima??
2014 07 29
Nemam bebace jos, ali da mom malisanu netko tak nekaj napravi, mislim da bi ga zatukla palicom bez jebemti! Strašno!!
2014 07 29
nisam gledala bas taj video, ali vrlo slican...gde babysitter-ica tuče i mlati djete dok roditelja nema.. da napomenem da je dijete novorođenče-... užas.. direkt na elaktricnu stolicu.--sto se mene tice [:ljut]
2014 07 29
mnoge mame postupaju s djecom i gore..npr. stave ih pred televizor dok geliraju nokte... [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2014 07 29
Nemam djece, do nedavno sam i sama bila jedno, ali djeca su nestašna jer im je to u prirodi, a tu tetu... policija bi bome morala intervenirati [:frustriran] [:boji] [:frustriran] alergična sam na ljude koji maltertiraju djecu i životinje [:frustriran]
2014 07 29
Ili ih drže u kolicima i ušutkavaju dok s prijateljicama u lokalnom bircu ispijaju satima kavu...
2014 07 29
Kad padne mrak,pojela bi ih tama [:boji]
2014 07 29
ako necim kresnes dijete po ledjima, modrice ce ostat. pod pretpostavkom da roditelji svaku vecer peru/kupaju djecu, nije tesko povezat tko je i sto je na stvari.
2014 07 29
ili ih oblače u hello kitti odjeću od glave do pete..., ili pak u barbie [:boji] [:boji] [:boji] [:place]
2014 07 29
AnyMarie - jel to ona baba kaj bebu mlati zato kaj place? [:ljut]
2014 07 29
sophiela- ti to uspoređuješ sa batinama? ? ?
2014 07 29
vidjela sma članak ali ga nisam htjela ni otvoriti, mislim da bi mi živci skočili na 100000 [:frustriran] [:frustriran] prestrašno, ni bog im nebi pomogao da to naprave mom djetetu [:frustriran] [:frustriran]
2014 07 29
nina, spusti se u prvu brzinu malo. ej. ohani. disi. nesto. [:poljubac] [:smije]
2014 07 29
i da se razumijemo, srce mi puca kada vidim da se djecu maltetira, ali eto, ja mogu komentirati samo onu vrstu maltetiranja i gluposti u odgoju kojem često svjedočim... Alkohol i kavu u piću djeteta, kao i šibu ne mogu komentirati jer smo čak i u Hr, zadnjih dvadesetak godina po tom pitanju pomalo napredovali...
2014 07 29
bolje da ne pisem sta bi im [:frustriran] napravila
2014 07 29
1 2 3 4 5 ... 6