Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica Havanna - nadam se da sam jedina :(

To je nasa drzava.. kod mene u selu neki covjek isao kod starih baka i pricao price da ako mu daju 200 eura da ce dobiti 2000 eura po ne znam kojoj semi.. a bake ko bake, dale. Samo priveden, ispitan, i pusten! Jer po zakonu za sve do 2000 kn nema kazne! Tako da lijepo svi mogu krast do 1999 kn i nitko im nista ne bude napravio! Eh drzavo moja, jadna li si Skrenula sam s time, ali ogorcena sam uzasno zbog toga
2014 07 30
ee pa neka cura joj je negativnu ostavili probaj nju kontaktirat.prije par dana je bila tema o prevari i sjecam se da je jedana korisnica rekla da joj je ta havanna sumljiva
2014 07 30
uplatila sam na ime Mirta Kovač,Knin...eto,kolko sam plitka,da cak i kad sam vidjela da je u pitanju drugi grad,nisam pomislila da je neka prevara u pitanju...kontala,mozda je cura studentica ili radi na moru pa da je iz Knina a trenutno u Rovinju...uf... Dobar i budala - dva brata...
2014 07 30
enaira eh tako je to kad u našoj divnoj državi ministar pokrade pola države i za kaznu guli krompire, bivši premijer ide na godišnji iz remetinca (jadan umorio se pa mora malo ploviti morem za svoju dušu), županica vodi županiju iz zatvora i to je svima okej..stvarno smo komedija od države, ništ me ne čudi što klinke pokušavaju ovdje doć do džeparca na krivi način...toga će bit još i više
2014 07 30
Probaj na informacijama i po netu pogledat na to prezime broj telefona
2014 07 30
hvala na savjetima,hocu...bas sam razocarana [:tuzan]
2014 07 30
Cesto su nasle cure pa redom zvale..nemas kaj izgubit
2014 07 30
To sam ja bila. Bila mi je sumnjiva i predosjecaj pokazao da sam u pravu. Nisam joj pristala ni na uplatu ni pouzece, vec da posalje prva. Nije me prevarila, naucila od lani da ne vjerujem ljudima bez povratne. Sto ne ubije, ojaca.
2014 07 30
Hvala Anči [:poljubac]
2014 07 30
Michellle,bravo za tebe...ja ispala totalni kreten... [:frustriran]
2014 07 30
Neces vise, nazalost mi ucimo na greskama. Javi se onoj curi, dat ce ti br.moba da se cujete, izgleda da ipak nisi jedina. Doci cemo mi do ove balavice
2014 07 30
p.s. Ima li jos tko da je htio one njene naocale Miu Miu? Bas me zanima je li netko uplatio
2014 07 30
sad saznala za jos jednu curku koju je prevarila za 700kn....cura joj uplatila iphone...ali,postoji problem,ima drugacije podatke za uplatu?!sta sada? [:vrti] ona je uplatila na ime Mija Lovric...
2014 07 30
Ocito balavica ima prijateljice... Odakle je ta Lovric? I u kojim bankama su [:tuzan] racuni?
2014 07 30
moja je iz Knina i ima racun u Splitskoj banci a za ovu drugu jos neznam,cekam da mi cura javi...
2014 07 30