Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica Havanna - nadam se da sam jedina :(

Chair, baš je divna..lijepo brani prevaranticu kradljivu [:vrti] Da se bar to njoj desi..pa nek ona prelazi preko toga
2014 07 30
Ma katastofa, jos se cudi zasto ja ne zelim s njom surađivati jer je već par puta htjela nesto od mene kupiti. Preverantica je meni dala njezine podatke za uplatu jer je htjela od nje kupiti Elfs body. Ja sam na taj račun uplatila 350kn za torbu koju sam mislila kupiti od prevarantice, i ova je prevarantici poslala taj body. Dakle njoj je na račun sjelo mojih 350kn, moje ime pise pod uplatitelja, pod svrhu pise da je za torbu, ali njoj to nista nije bilo cudno. Ona je taj body poslala prevarantici, dakle ima njeno ime i prezime i sve podatke, ali ih meni ne želi dati. Boli nju briga, njoj je sjelo mojih 350 kn i sad mi govori da neka prijeđem preko toga.
2014 07 30
Ma koja je to biserka?? [:frustriran]
2014 07 30
Ako si mislila na biserku koja ne zeli reci podatke prevarantice, to je korisnica disidentica. Ima godinu dana da se to dogodilo, ali meni je ona svejedno kriva
2014 07 30
Da da, na nju mislim. Ma stvarno prestrašno. Čitam svaki dan teme i ne mogu vjerovat što se ovdje događa. Baš kao što sam na drugoj temi rekla, prevarantice su ovdje maksimalno zaštićene očito sa svih strana. Boli neka stvar ovu disidenticu, ona je svoj novac dobila. Svaka ti čast na strpljenju i živcima, ja bih joj se na vratima pojavila.
2014 07 30
Ja računam da će to kad tad doći na svoje. Nisam ja to zaboravila, nikad to neću zaboraviti. Ovo s prevarantima je koma. Ne mogu se admini mijesati u prijevare, ali obavezno štite prevarante da im se ne bi objavilo ime i prezime. To je za plakat.
2014 07 30
Onda bi joj zaprijetila tužbom protiv nje. Jer na njezin račun je sjelo.
2014 07 30
Evo samo da na listu kretena koji kupuju na nevideno dodam i; sebe Ja sam se jos neckala za 2 para kupit od doticne [:hihot] jer kao wow kako jeftino odletit ce [:vrti] Sva sreca pa sam "kupila" samo jedne maxice lol i ja sam uplacivala na Dora Bekic, Knin.... Umrezeno sa 16 racuna ma milina.....
2014 07 30
ZmayaP.....prije kojeg vremena si nasjela ? evo podaci od marija bekić čak mi se javila prvi put na ovaj broj telefona međutim sada već dugo nisam probala nazvati hr9224840083235226307,marija bekic,bjelovar 0917838571 ...dajte cure provjerite da li je itko ovoj kozi uplaćivao na račun
2014 07 30
to su možda neke sestre koje operiraju tu po krpicama meni je maznula 350 kn dabogda joj se ruka osušila [:frustriran]
2014 07 30
lana1801 je sumnjiva pazite to bi mogla biti isto ta bekička ,uglavnom voli staviti isabel marant tenisce (na koje sam ja nasjela)..stavi neke stvari koje su u trendu od 150 do 300 kn ..
2014 07 30
Uplatila sam prije 8 dana, naganjala se do petka; zadnju poruku sam dobila da stizu u ponedjeljak... Pustila je za weekend, ponovno u ponedjeljak isla do tete iz tiska, ponovno mi ona ( posto sam cest gost [:smije] u tisku) govori da mi najava nije ni kreirana, ja doticnoj saljem poruku u cemu je problem?? Nakon toga silencio stampa od Havanne. I jos mi je cak bilo bed pisat neke negativne, jer si prvo pomislim da nie zaj**, ono stic ce, danas sutra, sta imas od toga da nekoga zaj****?! Mislim nije to radnja koju mozes ponavljat X puta pa da se ne primjeti?? Ono ali izgleda da su dosla neka extremna vremena, pa su se i ljudi poceli extremno nisko spustati; jer da nisu nebi mi tu imale sta za pisati.... Ugl isla sam provjeriti ja sam uplatila na: "Hr5623300033252923280.dora bekic.knin", tko zna koliko se ovih dana ljudi 'usrecilo' s neocekivanim uplatama u Kninu, mozda je Havanna zapravo dobrotvor i humanista[:hihot] i radi samo na proviziju?
2014 07 30
citam povratne te Havane. jednu je za 700 kn, jedna 400,treća 300... dakle,cure moje,toliku lovu uplatiti nekom bez povratnih...
2014 07 30
Almira, ne samo bez povratnih, nego sa slikama sa neta.
2014 07 30
Žao mi je cura koje ovako nasjednu, ali treba se bit oprezniji. Ne znam kako da nešto želim ili mi treba, osobno se nikad ne bih upustila u kupnju od osobe koja nema povratnih ili ima par koje mogu bit i lažne, ako se malo klikne na te profile skuži se. Nego, svaki put kad čujem za ovaj zakon od 2000 kn naživciram se. Šta sad da ja odem u Konzum i umjesto na blagajnu istrčim van sa stvarima od 500 kn npr.? Jel i tu vrijedi taj zakon ili bi me tad tražili? Sumnjam da ne bi. Od malog čovjeka se znači može krast [:frustriran]
2014 07 30