Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kam je pobegla ona sa vjenčanicom....

Pidžama mora biti i primjerena cijenom,nikako ispod 6000 kunića.
2014 08 23
Cory iz tih razloga naguravanja svojih ideja o mom vjencanju dizem sidro [:smije]
2014 08 23
Iskreno,da živim u Ju-Es end Ej, utekla bih u Vegas,izmatičarila se pred nekim debelim Elvisom i onda veselo,s novopečenim ženikom,pijuckala burbončiće i navaljivala na kasina [:smije] [:smije]
2014 08 23
@cory ovakvu bahatost od tebe nisam očekivala [:hihot]
2014 08 23
Toliko o skromnosti na dan vjenčanja cory [:smije] [:smije]
2014 08 23
Cure,i ta moja raskoš bi ispala jeftinija od onoga što curke ovdje potroše [:smije] [:smije] [:smije] a inače sam sretne ruke na automatima [:smije] Frendica koja se udavala prije cca 3 godine,imala 400 uzvanika. moja prva,pomalo blesava reakcija je bila-au,tko će sav taj živalj nahraniti [:smije] [:smije]
2014 08 23
Meni je isto smiješno zvati ljude da se dođu nažderat na moj račun [:smije] Kuma imala 200 ljudi...nije joj se ni za pola vratilo. 60 eura po sjedalu [:place] [:place]
2014 08 23
Ma ima svega.Prejako mi je kad ti doslovno postave cifru koju ti,kao uzvanik,moraš iskeširati. Eto,bili smo u situaciji da mnoge i odbijemo jer,iskreno,niti sam mogla izdvojiti 140 eura za 2 stolice+ nešto extra,a niti mi se davala tolika para za nešto što bih jednostavno "odradila",onako,na silu.
2014 08 23
Ma skroz je to bedasto!Ne samo radi love,mada i to nije zanemariv faktor.Nego čemu na taj dan,koji je po meni izuzetni intiman okruživati se nekom rodbinom i poznanicima koje viđaš samo na svadbama i sprovodima, u tim trenucima uz tebe trebaju biti samo bliski prijatelji,ako su neki od njh rodbina,kud ćeš bolje [:smijesi]
2014 08 23
Mamamirna,upravo to.Znam mnoge koji su se vjenčali na način-obitelj,kumovi+vrlo bliski prijatelji i nitko u ničemu nije ostao zakinut.
2014 08 23
winx, trebala si temu nazvat..."odbjegla nevjesta" [:smije]
2014 08 23
Mi smo se trebali ženit sad ove god...ali neki misle da će na MOJE vjenčanje zvat pola sela...e neće ići [:smije] ...odgodili za iduću godinu i put pod noge... Najgore je kad roditelji i robina gura svak svojeg... evo primjera.. Dečko si je super s ujakom, dok strica nikad ni ne čuje. I sad kao..moraš i strica zvat, bit će uvrjeđen...e pa da ne bi [:boji]
2014 08 23
Osim toga, za vjenčanje ti treba samo neko ko te hoće oženiti [:hihot] [:hihot]
2014 08 23
Mog čoeka pokušali nasanjkati na šemu "pa javi...htjeli bi te darovati"(inače,malo je reći da se ne čuju nikad). I veli on-naravno,vas prve zovem. [:smije] [:smije] Odbjegla nevjesta [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:smije]
2014 08 23
Tako treba Anči! Ko hoće nek trči za vama. Nemojte im ostaviti adresu [:hihot]
2014 08 23