Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kam je pobegla ona sa vjenčanicom....

[:smije] [:smije] [:smije]
2014 08 23
Pošaljite im svima prigodne čestitke sa "tko želi jesti janjca-nek si i plati" [:smije] [:smije] [:smije]
2014 08 23
Ili im ostaviš košaricu,sa mašlekom,ako su baš tak navrli da vam daju poklone,nek ubace unutra,pa kad dojdete doma budete ih pobrali [:smije]
2014 08 23
Frendica kad se udavala...pričala mi kako ju je odjednom zvala rodbina iz njemačke koju nikad nije vidjela... I sad veli ona..zovu oni da gdje je svadba da bi došli darivati, a da im je odgovorila da prima i poštom [:hihot] [:hihot]
2014 08 23
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Svaka čast frendici. Rečeno mi je da je u Švabiji običaj da ljudi daruju mladence nekim simboličnim iznosom ili poklončićem(tipa-vino), čak i ako nisu pozvani na svadbu. U firmama se skupi po koji euro za kolege,umetne u čestitku. To valjda još samo na području Balkana divljaju sa plemenskim okupljanjima [:smije] [:smije] Frend bio na svadbi u Crnoj Gori,neki poznati se ženio.I sve 5,jela jedno bolje od drugoga,ali,kraj vrata šatora je bio stol za oružje [:smije] [:smije] i veli on-prava,starinska kubura i par pištolja novijeg datuma.Kao,u neko doba ekipa iziđe van i ispali koju,za sreću mladenaca.
2014 08 23
Mislim da je to oružje za kuma koji po običaju spava s mladenkom [:smije]
2014 08 23
[:smije] [:smije] [:smije] Mislim da taj ima parkirano i neko brzo vozilo za bijeg [:smije] [:smije]
2014 08 23
Winxica, [:poljubac] kak' ja nisam vidjela tooo.. a ja čitam pa mislim...kaj si popizdila da ti treba vjenčanica... [:hihot] a ti bi samo komentirala... [:smije] ne unositi pomutnju međ'narod [:smije] [:hihot] [:smije] [:poljubac]
2014 08 23
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Stars...koja si ti legenda....... [:hihot] [:hihot] [:hihot] Pa ti bi prva saznala...... [:poljubac]
2014 08 23
1 2 3 4