Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarena...

Ma, znam da je gadno kad nas netko prevari, ali mi je žao što cure zbog toga odustaju od zamjena. Većina cura na Krpicama je ipak korektna i uredno izvršava dogovoreno. Ako ste imale 10 divnih suradnji, 11. prevara je dobra statistika [:hihot] Samo treba biti jako, jako oprezan ako je u pitanju veliki iznos, ja u tom slučaju preferiram primopredaju [:hihot]
2014 10 21
ivy4862 poslala sam zato sto sam ovih dana u guzvi i iskoristila sam priliku kad sam bila u gradu.. tako da sam ja poslala ujutro a ona "popodne" ali nije...
2014 10 21
kad citam postove svih ovih prevara muka mi dođe..ne mogu vjerovat da je toliko kradljivica tu...a sve su to mlade cure..ma katastrofa..ja jos nisam imala ruzno iskustvo tu a preferiram kupnju..mogu se pohvalit samo sa nekim super iskustvima i upoznavanjem odlicnih cura..nadam se da ce ove normalne i postene djevojke ostati tu.. svima njima jedan [:poljubac]
2014 10 21
matea i ja sam dosad imala krasna iskustva ali eto morala se naci jedna biserka koja vara.. uhh
2014 10 21
kiki....javi se na zamolba administratorici...stavljajmo se na kup....pročitaj samo i žao mi je
2014 10 21
ma 20 poz je neka granica po meni. ali ne mora znaciti.. mijenjala sam se ja i s curama bez povratnih a nisam trazila da mi prve salju i ispalo je super. ali gledam jos i po toku razgovora, po tomu koliko artikla ima u tgovini, po opisu koji imaju, po vrijednosti predmeta zamijene...
2014 10 21
eto...koliko se razotkriva ovdje.... žao mi je iks...i dabogda ne ponovilo se....moramo stati tomu na kraj...ne više..prevarena
2014 10 21
mimici pise na profilu da je iz zaboka a ona iz luke... eehhh
2014 10 21
ita nadam se da budemo...
2014 10 21
nema druge....
2014 10 21
Ma ovdje je potrebno pri registraciji dati svoje osobne podatke i unijeti oib i kad zahebe nema ponovno otvaranja novog profila jer je vec imala otvoreni. I prevarama bi bio kraj. Tako to funkcionira na aukcije.hr i podatci su vidljivi samo sustavu ne i drugim korisnicima.
2014 10 21
Linkove na prevarantice i blokam ih što se tiče OIBA kao što sam već sto puta rekla - nije opcija!!
2014 10 21
napokon je blokirana... eto nadam se da nece varati sa novog profila... [:smijesi]
2014 10 21
Zašto nije opcija? Kako ima na nekim stranicama dalje? Pa zar nema ni jedne mogučnosti da se ovome stane na kraj? Pa dnevno jedna osoba otvori i po 5 profila i vara sve redom. Pa kako tome stati na kraj? Mora postojati način jer ovo je užas.!!!!!!
2014 10 21
istina je da im je tesko stati na kraj i da prevaranata ima svugdje... ali ako se bas nikako ne moze.. pa onda znaci da smo ludi mi koji ne varamo..
2014 10 21