Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarena...

Ja odlazim s ove stranice, ali prije toga cu prozvati imenom i prezimenom djevojku koja me prevarila, saljem poklone uz svaku kupnju, zamjenu, i to vrijedne, a ja dobijem droce iznosene i s rupicama, ili u ovom slucaju nista, radije cu sve pokloniti nekome kome stvarno treba, nego da ovako bacam novce
2014 10 21
malimedo da [:smije] BluebellStore mislim da ni ja necu jos dugo biti ovdje
2014 10 21
Cure otvorena je tema Zamolba administratorici,ajde tamo dajte svoj glas
2014 10 21
ivanamia moze link?
2014 10 21
ništa loše, ali ovdje prodaja i zamjene idu super prevaranticama jer baš one uvije imaju ono što tražite, meni će uskoro 2 godine ovdje i sve što sam uspjela prodati su jedne čizmice i zamijenila jedne hlače i to je to [:znoji]
2014 10 21
mi pošteni uvijek zakinuti [:hihot]
2014 10 21
SLIKA koju ima za profilnu je slika od jedne cure iz Požege!!! Još i identitet krade!!! užas...prijavi ovo administratoru odmah.. [:sokiran]
2014 10 21
ja sam prije djelila profil sa sestrom, ona je isto imala 2 losa iskustva... prvi slucaj je rijesila a za drugi je sama kriva jer je suradivala sa curom bez povratnih iako ni one ne garantiraju... ma ne znam sto da kazem.... pretuzno
2014 10 21
martina prijavila sam, sad cemo vidjeti hoce li administrator reagirati [:smijesi]
2014 10 21
cure, nemojte odlaziti..pa ako odu one dobre..ostati će muljatorice..i onda...a ovo bi moglo biti super mjesto...samo ostanite i dajte glas...što nas više ima, ne može nas se ignorirati...
2014 10 21
eto ja sam dala glas... ali kako im stati na kraj kad stalno rade nove profile [:znoji]
2014 10 21
da to je pravo pitanje...ne znam..pa kako se ne može po IP adresi nešto poduzeti?
2014 10 21
moze se... kad bi imao tko... [:vrti]
2014 10 21
Ja neznam zasto ne trazite cure sa manje povratnih, da vam salju s otkupninom, buduci da sad vrijedi da mozete paket otvoriti i ako to nije to, vracaju posiljatelju i vracaju pare Ili kao sto je u ovom slucaju u pitanju zamijena, sto ih ne pitate da salju prve.. naravno, ako imate toliko pozitivnih. ja tako uvijek radim :)
2014 10 21
a cure sa više povratnih neće prevarit?
2014 10 21