Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Imena za novorođene prinčeve i princeze?!

Morena mi je fora ime znam jednu curu baš je poseban karakter totalno u skladu s imenom! [:kesi]
2014 11 24
Lijepo mi je karmen,estella,hani.vin,aleksandar i filip.
2014 11 24
estella bi skratila u stela i ako se uspostavi da je stvarno cura mislim da će ovo ime ući u uži krug! Hvala vaga84zg [:poljubac]
2014 11 24
Ja se zovem stella.al mi je estella lijepse ime.tata pobijedio mamu i 84 god.dobila to ime
2014 11 24
Mama htjela mia al tata pobijedio.ha ha.zelim ti lijepo zdravo bucmasto dijete.uvijek navijam za curice tako da se nadam da ces dobiti curicu. [:poljubac]
2014 11 24
čestitke tati dobro je odabrao! Moram priznati da su mi draga i stara imena ne baš Đuro, Stevo, Pero, Smiljka i Bosiljka [:smije] [:smije] [:smije] ali Gabrijel, Ksandor, Izidor, Barbara, Izidora...ima ih!
2014 11 24
Ja sam odlucila da moje dijete prvo bilo musko ili zensko zvat ce se matija :) A lijepo mi je i filipa ili gabrijela
2014 11 24
Pa i Mia je lijepo ime znam jednu Miu tri fakulteta cura završila pomorstvo, novinarstvo i još nešto nisam sigurna, prepametna, živi vragolan u ženskom obliku! [:smije] [:smije]
2014 11 24
Ksenija.imena odrzavaju proslost i podrzavaju buducnost.samo ne volim imena koja su dugacka to mi cudno kad je beba mala.jako dugacka imena.i ona koja odmah govore o podrijetlu i vjeroispovjedi.mislim da dijetetu treba dat ime s kojim moze na kraj svijeta.mozda zato sto nisam jako tradicionalna.
2014 11 24
Ja sam inače poprilično neodlučna i u zadnjih deset godina su mi se na listi izmjenjivala razno razna imena a sad kad će trebati stvarno odabrati hmmmm sad sam u totalnoj nedoumici [:kesi] [:kesi] sestra je dala ime nećaku po Marku Antoniju rimskom vojskovođi čitala je u trudnoći neku knjigu sa rimskom tematikom i svidjela joj se pomisao o velikom zavodniku Kleopatri itd.itd....mogu vam reći da moj nećak ima 12 god.totalni je prikriveni emotivac sa crtama flegme a cure se samo lijepe [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 24
Tara, Leona :)
2014 11 24
vaga-pogodila si me sa Ksenija dobila sam ga od tate po curici iz susjedstva koja je bila pravi mali vražićak i mama ju je uvijek bezuspiješno zvala da dođe doma iz susjedstva s ulice itd itd i tati se to svidjelo a inače ime Ksenija ima posebnu priču navodno da sadržava svu težinu i kompliciranost karaktera osobe koja ga nosi hehe potječe iz Grčke mitologije a u pravoslavlju čak postoji i sveta Ksenija negdje sam davno čitala o tome navodno da je bila plemenite krvi i žena vojnog časnika i po njegovoj pogibelji prodala je svu imovinu i dala siromašnima i do kraja života brinula o najbolesnijim bolesnicima kugašima, kolerašima i nikada nije obolila...
2014 11 24
Leonu i Leona imam u susjedstvu brat i seka 4i6god.Tara mi je totalna novost [:kesi]
2014 11 24
Ksenija mi je mama.dobila ime po knjizi kojoj zaboravila sam.baka citala tu knjigu dok je bila trudna.kazu da ima i znacenje ksenofobija mrzitelj stranaca tak nesto.
2014 11 24
Aaliyah slazem se s tobom [:smije]
2014 11 24