Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

test na trudnoću?

ma mozes dizati, popij lekadol, to smijes i ako si trudna, ja sam teglila cijelu trudnocu a evo zivine kraj mene sad ce 5. godinu
2014 12 20
Da toliko zelim znati kupila bi i taj za 58.. [:zaljubljen]
2014 12 20
Draga ne sekiraj se, radi i ponasaj se kao i dosada!!!! Rekle bi bakice, pa nisi bolesna, trudna si [:hihot] ! [:poljubac] Purplegirl086 je vjerov.htjela reci za clearblue, mislim da se tako zove, nesto sitno dode, i pokaze u sekundi ako si trudna!!! Al ne radi ga dok ti neprode bar dan kad si trebala dobiti!!! [:jezik] E i sretno!!! [:zaljubljen]
2014 12 20
Sretno,drzimo palceve [:kesi] [:poljubac]
2014 12 20
A nalaz krvi...testovi nisu sigurni , nalaz krvi je... [:hihot] [:sramezljiv]
2014 12 20
Gravignost u apoteci oko 30 kn,a ima I jeftinijih I to su isti oni koji se rade kod ginekologa,ti najjeftiniji
2014 12 20
...zaboravih reći, medicinska sestra u domu za mentalno bolesne odrasle osobe... nije bas da imamo labaratorij..
2014 12 21
Hvala na podrsci, i hvala curama koje su se javile u inbox od srca [:sramezljiv]
2014 12 21
Nedavno sam citala negdje na internetu, pouzdan starinski test za trudnocu. Uguglaj. Tipa je uradi sam kod kuce. Sreeeetnoooo
2014 12 21
Pa koliko ti je prošlo od izostanka mjesečnice...? Nemoj prerano raditi test.a tablete nemoj nikakve piti apsolutno, pa valjda kao sestra znaš da je beba najosjetljivija u prvih nekoliko tjedana
2014 12 21
Majalike - a što s ženama koje saznaju 2 mjeseca poslije da su trudne? , ne možeš ju plašit da ne smije pit tablete, može popit nešto za bolove.. a to ako je medicinska sestra nije ginekolog [:smijesi]
2014 12 21
Znam da je osjetljiva, zato se i bojim, a glava me apsolutno svaki dan boli :( pila sam pilule, ovaj mjesec prestala, navodno je tada najveca vjerojatnost da se ostane u drugom stanju. Obicno dobijem na 27 dan, evo 29... samo me boli desni jajnik :/
2014 12 21
ja 4 mjeseca nisam znala da sam trudna, radila sam sve što i inače i moj Ivano je sada frajer od 10 mj [:zaljubljen] btw, to mi je bila treća trudnoća, tako da...ima svega, misliš da znaš sve što treba znati, a kad ono mauna [:smije] [:hihot]
2014 12 21
Ako moraš čekati 10 dana to znaći da ti nije došlo još niti vrijeme mjesečnice. A ako nije došlo, test bude ionako negativan, a ako će kasnit znaš na čemu si [:zaljubljen] Test je ionako za dan kasnije, jel? [:smijesi]
2014 12 21
hvala cure, utjesile ste me, bar znam da nema razloga za paniku, te price znaju prepasti... nesmijes ovo, ono... bolje cuti iz iskustva nego guglat i misliti da ces prokrvariti od nosenja 2 kg brasna. [:boji]
2014 12 21