Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

sta napraviti?!?!

Cure, oprostite sto upadam ovako na forum koji nema veze s ovime sto vam pisem. Naime cura registrirana na forumu kao Hermosa82 prodavala je original parfeme, kontaktirala sam ju i sve smo dogovorile, ona mi je poslala podatke na koje sam ja iste minute uplatila 280 kn, cak me molila da ja njoj posaljem svoje podatke jer sam smaknula s uma, sutradan mi je rekla da ce poslati parfem medjutim od tog dana do danas vec cetiri dana nema odgovora na moju poruku, a izgleda da je i izbrisala profil danas, nije mi jasno stvarno nije djelovala tako..s obzirom da je iz Dubrovnika nismo to mogli primopredajom rijesiti...moze li se ista tu napraviti? Preglupo se osijecam, Hvala vam unaprijed i jos jednom se ispricavam sto upadam na forum, nadam se da se nitko nece uvrijediti, samo trazim pomoc a ne znam isplati li se obratit administratoru?
2014 12 21
Hermosa82 je blokirana [:sokiran] ...kako to misliš *registrirana na forumu*? Ako upišeš u google: Hermosa82 mojekrpice.hr - vidjet ces da je kao korisnica ove stranice blokirana. Nije imala nijednu povratnu info, imala je otvoren profil za prodaju; pošto je blokirana, ne može ni imati artikle u ponudi...
2014 12 21
Elela moj savjet a vjerujem i svakoga ovdje, prije kupnje stvari gdje postoji mogucnos podvale slobodno otvori temu i pitaj. Nece ti se nista strasno dogoditi a svakako mozes dobiti savjet koji ce ti sacuvati novce, vrijeme a zivce.
2014 12 21
Hvala Vam cure na savjetima,ubuduce ih budem svakako upotrijebila...ali kada na profilu imam.doata jeftinih stvari (sada sam trenutno imala akciju.50 %) i onda kada netko zeli.majcu od 15 kn da posaljem preporuceno o svom trosku,nikako mi se ne isplati,a onda kupac odustane jer mu je.sve drugo skupo...(neznam kako drugima al najcesce se takvi jave [:place])
2014 12 21
No way za običnu kupnju...eventualno pouzećem (tako da otvoriš paket i provjeriš poslano i platiš), ili nađeš nekoga tko je tamo za primopredaju... A da jednostavno sve zaobiđeš, pošalji dotičnoj upit za njih i pitaj za primopredaju da vidiš kako "diše"
2014 12 21
Poslala sam joj upit da ona pošalje pa ja platim kada vidim da je sve ok (ili ti ga pouzećem) na što se ona prestala javljati a vidim da se prijavljuje [:vrti]
2014 12 21
Ok to ti je nadam se dovoljno za alarm da nešto ne štima....
2014 12 21
ma je, al reko možda sam ja luda pa mi odmah smrdi na prevaru, pa daa pitam [:hihot] [:hihot]
2014 12 21
Pardon registrirana na mojim krpicama, ne na forumu. Aha znaci ona je blokirana pa eto nek sam i ja nasjela i s oprostenjem "popusila" za ubuduce cu znat. Eto nebih se nadala da cu imat srece naletjeti na neku takvu, nisam nigdje pronasla to da se hvalila parfemima koji su fejk, sama sam si kriva. Cak i ako ga je mozda poslala pa kasni ocito je fejk [:tuzan] Hvala vam cure na svim savjetima.
2014 12 21
Za Frani znam, za nju sam cula same pohvale i kontaktirala sam ju cak za odredjeni parfem koji zelim tocnije Manifesto od YSL , medjutim nije imala u ponudi trenutno taj parfem, ponudila je ona meni jos kojeg ali eto ja bas zajunila na taj i htjela sam ga po mogucnosti do Bozica pa eto nabasala na neku takvu lakrdijasicu i opekla se. Cak necu ni nju krivit nego sebe sto sam nasjela [:place] Od sad pametnije. Da sinoc sam pokusala na njezinu stranicu uc i primjetila da stranice nema tako da su sad cure rekle da je blokirana...
2014 12 21
Hvala ti puno Wizardica jednako kao i svim drugim curama i na preporukama i na prijateljskim savjetima, svakako za drugi put znam da moram pazljivije i ne letit glavom bez obzira. Vidim da ovdje ima jako puno takvih ljudi ocito koji su spremni muljat na sve moguce nacine..valjda ce se i takvima na kraj jednom stat.
2014 12 22
Eto, paket joj ni danas nije došao i zaradila sam prvu negativnu...užasno sam razočarana i ljuta na sebe [:place] [:place] [:vrti] [:vrti]
2014 12 22
Ta negativna treba biti obrisana i inzistiraj adminu da istu obrise. Koja glupost, pa ona preuzima rizik ako ne zeli platiti preporuceno, 'ko ju šiša....
2014 12 22
Ponavljam dok se moglo obicne sam pakete slikala u Posti vise se ne smije. Svatko tko kupuje pa i da nije upozoren ali to je logicno, odlucuje sam kako zeli slanje i za to plati.
2014 12 22
poslano je u utorak popodne, gužva oko blagdana, drugi paketi joj došli moj nije [:ljut] htjela sam možda i predložiti neki dogovor al ova negativna mi je cijeli dan uništila [:place]
2014 12 22