Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

sta napraviti?!?!

znam, al sva sam razočarana jer se stvarno trudila dosada svakom kupcu izać u susret maksimalno, a sad ispadam prevarantica...neću prežlit ovo Hvala cure na savjetima, odsada ću biti pažljivija po pitanju slanja
2014 12 22
Imala sam dvije nedavne situacije obicnog slanja na zahtjev kupca, lijepo sam objasnila da je velika mogucnost kradje i nedolaska poslanoga, u obje kupca nije bilo briga, nego samo vi saljite meni uvijek dodje. Da se eventualno desilo da pket nije stigao, ne bi se ziher osjecama krivom. Ja iz svog dzepa nadoplacujem za tisam i preporuceno, dakle kuverte uopce ne racunam (a one isto kostaju) i pametni to znaju prepoznati pa uzimaju preporuceno.
2014 12 22
Dakle Tisak ili posta preporuceno je 10kn. I cijenim kad mi kupac izadje u susret pa teze stvari saljem Tiskom.
2014 12 22
Stavi link na temu i ostavi i njoj negativnu jer nema dokaza da posiljka nije dostavljena. Mozda se uspijete dogovoriti pa sve stane na neutralnoj.
2014 12 22
Neznam, ja još uvijek gajim nade da kasni i da bude došlo :/ dosada su svi došli koje sam slala (preporučeno i prioritetno, osim jednog preporučeno koji je slan u petak), a ona meni nabrojala da joj 4,5 paketa poslanih prošli tj došlo, uključujući jedan poslan obićno u petak, i došao joj je a moj nije (a zadnje povratne kao kupcu ima prije 11 dana), neznam...baš saam tužna i razočarana Neznam kakve koristi da zovem pošte i tražim paket (neznam kako?!?! po imenu pošiljatelja, primatelja?!?! ), vidim da je cura napisala da je prioritetno slala pa je našla paket, a isto kolko znam nema šifra....
2014 12 22
Samo preporucena posiljka ima broj za pracenje. Bilo je fora da se kontaktira Posta od kupca pa ako je malo mjesto mozda se sjete imena ili prezimena ali to su jako rijetki slucajevi. Nemoj se dati lagati i muljati. [:vrti]
2014 12 22
Neznam, iskreno i toplo se nadam da putuje još :(
2014 12 22
I ja bih napravila kao harpo31 - u odgovoru na negativnu stavi link na ovu temu i naglasi da je inzistirala na običnom slanju. Ne odbija svaka negativna povratna kupce; ako objasniš što se dogodilo, neće kupci izgubiti povjerenje u tebe, uostalom ne bi ti ni pokretala ovu temu da ne brineš o svojem kupcu i prispjeću posiljke - dakle, nisi neodgovorna; ne brini...a mozda joj i stigne :)!
2014 12 23
Pa najlakše je napisat nemojte slat obično(iako je to rizik) ali šta bi mi sad tribale častit poštarinom one pametnjakovićke koje neće da dodaju par kuna za preporučeno pa kasnije kukaju ako im pošiljka kasni ili ne stigne? Tako je tražila i doviđenja, ide na njenu odgovornost. Ako ova ima uredno račun da je poslano ne vidim zašto tu admin ne bi urigirao sa negativnom.
2014 12 27
Zato jer se admin ne miješa i ne briše negativnu kada je došlo do suradnje, a doslo je; račun nije nažalost dokaz.. Ne treba običnom posiljkom slati i to je pouka ove teme; tko ne zeli dodati 5 kn ili se ne moze nikako dogovoriti s prodavateljem, nije poželjan kupac jer će kad tad nastati problem. Nema druge; sve ostalo je rizik koji ovako zavrsi pa ispadne kriv prodavatelj...ma neka svatko čini što i kako želi ali ja običnom posiljkom ne primam i ne šaljem - baš zbog ovakvih situacija.
2014 12 27
Gospođa/gospodična je rekla da joj se neda zezati sa svime i negativnu izbrisala (kaže to mi je poklon za Božić), a AKO paket dode da će pokloniti jer joj netreba?!? (uglavnom jako sam razočarana suradnjom, i tužna najviše zbog bezobrazluka jer ja ni u jednom trenu nisam ništa ružno rekla, niti sam ikada rekla da nisam za dogovor, što uostalom dotična nije ni tražila nego je sve odmah prešlo na neljubaznost i bezobrazluk) Danas sam za majcu plaćenu 20 kn nadoplatila lijepo za preporučeno jer mi netreba ovo više :(
2014 12 29
Ma ne nerviraj se - to što je rekla govori o njoj, ne o tebi...zaboravi ovo i idi dalje - obrisala je negativnu, ma baš te briga Kristina [:jezik]
2014 12 29
Obrisala je negativnu jer očito ili je dobila u međuvremenu pošiljku ili je napokon prihvatila da si je sama kriva. Radi takvih nema smisla razbijati glavu, ako si išta naučila iz ove lekcije znaš kako ćeš ubuduće. Izbora imaš, odluka je tvoja... Gud lak... [:kesi]
2014 12 30
1 2 3 4 5