Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Kokosovo ulje, iskustva??

ima na kemig.hr,i recepte za pripremu kremica,losiona,tinktura I pišu točni omjeri [:smije]
2015 01 25
Ouuu obožavam kokosovo ulje. Em što odlično miriše, odlično je i za ruke, lice, kožu, ma sveee!! Mama je kupila u ljekarni ... kako bih rekla ... ulje se ukrutil, tj stvrdnulo [:hihot] tako reagira po zimi, a kad je vručina,piše, ono se rastopi i bude kao ulje. Mi smo prezadovoljne, krema je vrlo zahvalna, poslje nje koža bude nježna,mirisna, ne masti, dobro hidratizira, odlično miriše. Mi prezadovoljne! [:zaljubljen]
2015 01 25
pšenične klice ulje je za kosu i skidanje šminke ok, kažu da potiče ras kose ali nije egzaktno dokazano, terra organica, oshadi, bioterra isto imaju recepte za slaganje uljnih sinergija.
2015 01 25
ja ti uzimam ono iz dm-a....nije skupo a za sada mi je dobro....stavljam ga na kosu jednom tjedno po pola sata i pravim si piling za tijelo s njim...samo ga malo ugrijem i stavim običnog šećera i ostavim u frižideru 2 min da očvrsne.... odličan piling a koža je poslije mekana ko duša [:smijesi] i ne treba mi nikakav losion.... kaže dragi da mirišim ko rafaello [:hihot]
2015 01 25
Baš sam nedavno kupila kokosovo ulje, u BIO&BIO, hladno prešano, ekstra djevičansko i oduševljena sam!! em sto super mirisi i fino je, odlično je za masaže, kao zamjena za ulje u jelima i kolačima. Još za kosu nisam probala ali budem uskoro :) a kazu da je dobar i kao lubrikant [:sramezljiv]
2015 01 25
kažu da ga ameri stavljaju i u kavu [:hihot] ja još nisam probala ali morat ću [:smijesi]
2015 01 25
bella108, imam udrugu za fitoaromaterapiju i izradu prirodne kozmetike, bavim se time desetak godina i vjeruj mi - egzaktno je dokazano da redovita primjena ulja pš.klica - a skidanje šminke zahtijeva priličnu redovitost, može izazvati rast dlačica. probala sam kap u kavi - finoooo [:zaljubljen] 1
2015 01 25
Sve pohvale za kokosovo ulje, odlično je za kosu, kožu ali i u prehrani, koristila sam neko vrijeme hladno prešano i namjeravam opet, kupim ga u Bio&Bio [:zaljubljen]
2015 01 25
@gitadevi imas kakvu preporuku za neko ulje za skidanje sminke koje je nekomedogeno i dobro za osjetljivu kozu [:smijesi]
2015 01 25
ja ga koristim kad pravim smoothie..jogurt, sumsko voce, zlica kokosa i lanene sjemenke..odlicno [:smijesi]
2015 01 25
Počela sam ga koristiti prije godinu i pol za skidanje make upa. Odlično skida ali sam dobila hrpu komedogenih i sada ih se malo po malo riješavam-imam masnu kožu lica, znači ne preporučam nikako. Inače ga koristim za sve i svašta kako su i cure prije mene navele: kosa, piling, navečer pprije spavanja na usne, kuhanje
2015 01 25
masna koža, akne - lješnjak, jojoba,boražina!
2015 01 25
Potvrđujem za lješnjak i jojobu ali boražinu nisam isprobala.
2015 01 25
procitala sam negdje da je preporucljivo nakapat 5-6 kapi jojobe u neko biljno ulje i to namazat na osjetljiva podrucja, ostavit 15-ak minuta te isprati mlakom vodom...jeste tako i vi koristile ili ste imale neki drugi nacin?
2015 01 25
Jojobu koristi u kombinaciji s lješnjakom jednom tjedno kao masku za lice a ne kao svakodnevnu njegu jer sam na tretmanu Triacnealom preporučenim od dermatologa. Ali ovom kombinacijom ulja uz se trackam po tjelu umjesto losiona, nakon što naravim piling sa kokosovim uljem i soli ili palentom. Također, znam staviti par kapi jojobe u zelenu glinu koju također koristim tri puta mjesečno kao masku za lice.
2015 01 25