Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Debljanje !!!

Ja sam isto pila B kompleks ali nisam primjetila nikakvo djelovanje
2015 02 01
Jedi banane [:smijesi] [:smijesi] Ja sam pusac inace pa mi je slab apetit, al primjetila sam da banane otvaraju apetit [:kesi] Ja kad imam banana u kuci, dok njih jedem, jedem puno vise ostalog nego inace
2015 02 01
Nefertiri- hvala ti, to mi je super :D jel možda znas nakon koliko vremena si se udebljala i koliko? :) meni treba da dobijem kg, taman da mi se u salo ide hah :/ Ivy hvala, i to budem probala :D
2015 02 01
ja uzimam b komplex al radi noktiju, no otvara mi apetit, tako da :D
2015 02 01
Jela ja kamion hrane na dan ili pak skroz malo, uvijek ista težina [:place] Rađe bi bila debela pa smršavila do željene kilaže [:hihot]
2015 02 01
joj kak smo mi ljudi različiti [:hihot] [:sramezljiv]
2015 02 01
428619212148, a zašto ti misliš da debeli mogu smršaviti? S obzirom da ti kao mršava očito nikako da se udebljaš, jelte...
2015 02 01
Tek sada vidim ovu temu, imam isti problem kao ti Estera00. Oduvijek sam bila mršavica, i taman sam dosla na 53kg godinu dana je bilo tako i bila sam prezadovoljna i sada paf na 44kg [:tuzan] Pila b kompleks ne pomaze [:vrti] Sada sam pocela vjezbati, jesti lanene sjemenke s muslijem u jogurtu i kupila gainer pa javim rezultate za koji mjesec [:hihot] Estera00 kako tebi ide? [:zaljubljen] Ps. Ako neko ima neke provjerene recepte nekih kalorijskih shejkova itd neka napise. Bila bih vam zahvalna [:poljubac]
2015 03 10
Flicka javi mi se da se debljamo zajedno [:hihot] Ja sam imala 53 kg, bila sam prezadovoljna i pala sam na 48 kg, uzasno mi izgleda.. Decko mi je sastavio neki program za debljanje, pocela sam jest svako 3 sata i vjezbat 45 min 5 puta tjedno, s tim da vjezbam samo za guzu, i jedem zobene svaki dan [:kesi] Nakon mjesec dana cu se opet vagat da vidim ima li rezultata [:zaljubljen]
2015 03 14
ja san na 42kg i isto tako, zobene spadaju pod "must" svakodnevno, moran priznat da nisam bas odusevljena okusom
2015 03 14
Dodaj šećera ili Kraša ili vanilijinog šećera ili nekih drugih Pahuljica, igraj se, bude ukusno kad pomijesas :D
2015 03 15
e vidis, med bi mogao funkcionirati. hvala na savjetu :)
2015 03 15
1 2