Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

pretjerano znojenje

pozdrav! zanima me ima li još cura s istim problemom pa da izmjenimoiskustva. naime, pretjerano se znojim ispod pazuha. ALI samo kad sam vani, na poslu i slično.ubiti kad sam uzbuđena zbog nečeg. kući-ništa. toliko ima stvari na ovim krpicama koje bi kupila, a uvijek moram gledati majice na kojima se to ne vidi-to me baš smeta. pogotovo zimi-osjećam se ko luđakinja. vani led ledeni, ja u đemperu i osjetim kako se znojim. [:ljut] ima li još netko takav problem?
2015 02 28
da, zima, led, bura, sve, a jaaa ko da je +40
2015 02 28
Ima! Uzas.
2015 02 28
Meni se tak ruke znoje [:boji] To je sve od živaca [:hihot]
2015 02 28
Znam sve,,,posebno ovo kad vidiš komad koji je super, po kroju, cijenu, ali ne i materijalu....užas ((( I kad mi predlože neki Fa dezodorans u dobroj namjeri [:smije] Pitam se jel' to nešto hormonalno? [:sokiran]
2015 02 28
Ja se samo znojim kad sam nervozna. Inace ne. Cak ni kad vjezbam. [:sokiran]
2015 02 28
zdrava 300 % znojim se od puberteta strasno, kod kuce nista, cim izadjem veliki krugovi, nisam nervzona, napeta niti ista od toga, tako i mama i seka [:tuzan] , nema neugodnih mirisa, dezic se usjeti i stalno mirsim ali mokra budem sva [:place] [:place] [:place]
2015 02 28
Uzasssss...to mi tako smeta uvijek krugovi isod pazuha i toliko sam opterecena time da sam stalno u crnim i bjelim majicama di se "kao"manje vidi a tako obozavam boje ali uvijek mi podsvjesno upadne oko nesto crno Jer kad ti netko vidi te fleke odmah pomisli fuuj ova smrdi [:tuzan] A obavezno su mi u torbi vlazne maramice i dezić i stalno se mirisem da se nebi kojim slucajem osjetila na taj j.... znoj [:frustriran] Tako da cure znam kako je to [:tuzan]
2015 02 28
Ja se isto užasno znojim od puberteta. I to najviše od nervoze, ali i hormoni imaju tu veliku ulogu. Otkad sam rodila i udebljala se, još više..Ugl, riješenje mi je da biram odječu na kojoj se to toliko ne vidi... Užas! [:frustriran]
2015 02 28
Ma ja sam isprobala sve žive antiperspirante i mogu reći da mi samo pomažu protiv neugodnih mirisa. Sumnjam da išta može spriječiti znoj, uostalom, ni ne bi ga trebalo spriječavati jer je znojenje normalno, samo što je grozno za vidjeti (bar meni). Ali najjače mi je kad mi počne kapati s glave kad se nekud žurim i bude mi mokra kosa kao da sam se kupala. Pa strašno [:ljut]
2015 02 28
jesam, sve kako treba
2015 02 28
Meni je pomogao Perspi Guard. Jako puno se o njemu piše po forumima i svi ga jako hvale. Mislila sam da je nemoguće da tako djeluje i bila sam skeptična dok ga nisam probala. I zasad sam prezadovoljna. [:smijesi] Nosim majice i košuljice u boji što dosad nisam nikad. [:smijesi]
2015 02 28
PERSPIREX, 100% zaustavlja znojenje, ali nije zdravo za svakodnevnu upotrebu [:boji] [:frustriran]
2015 02 28
Perspirexa više nema u prodaji i zamjena za njega je perspi guard. I ne koristi se svakodnevno, u početku se koristi par dana za redom, onda jednom tjedno, a onda po potrebi čak i jednom mjesečno.
2015 02 28
Da enas, savršenstvo je!! Ali mi je doktor rekao da se nesmije koristiti nego par puta godišnje za važnije prilike, jer začepljuje žlijezde, kanale..da može dovesti do upale žlijezda, logično, nažalost [:boji]
2015 02 28
1 2 3