Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Iskustva s nestalim ljubimcima

Budući da već 2 dana bezuspješno tražimo našeg malog crnog jorkširskog terijera Vigu i pokušali smo sve moguće (potraga, plakati, objava na radiju, TV, udruge, fb) zanima me što je vama najviše pomoglo u takvoj situaciji? Naročito me zanima u kojem roku su ljubimci vraćeni i da li je nekome vraćen sličan mali pas (yorki, maltezer, shih tzu i sl.)? [slika:24d77b28-67c2-4fb2-be02-effeb784e89a]
2015 02 28
meni kada je mačak nestao,isto sam preko udruge za zastitu zivotinja objavila,trazila ga 3 mjeseca. radio itd nisam pokusala.Svaki dan objavljuj,pitaj ljude na ulici (ja sam to radila) .
2015 02 28
I kako si ga našla?
2015 02 28
jojjjj dok sam bila na salati 1x me susd zvao da mi je pas s njim u kaficu na kvatricu drugi put me zvala suseda da mi je vidila psa iz tramvaja na draskovicevoj pa smo brat i ja hodali i ispitivali ljude i nasli smo ga kod hnk onda sam mu kupila onu piksu u koju se napise adresa i telefon i tako su ga vratili 5x rotica kad mi je otisla , ostisla je s 2m dugim lancem i niko ju nikad nije naso al tvoj pesonja je maleeni, sigurno ga je neko uzeo unutra. jeste poljepili plakate?
2015 02 28
Jesmo, nekih 150 komada
2015 02 28
probaj dat smetlarima oni ipak imaju najvecu cirkulaciju po kvartu
2015 02 28
Joj, toga se nisam sjetila, budem, hvala.
2015 02 28
[:poljubac]
2015 02 28
ne znam jeste pratile po fejsu, neki corgi je nestao za Božić, vlasnik je svaki dan po fejsu objavljivao, i mislim da ga jenašao nakon 2 mjeseca, otprilike tu negdje...ili ona crna Mara, isto je duugo lutala, na kraju je nađena, tako da ne gubi nadu i budi strpljiva, nadam se da ćete ga brzo pronaći...jel pratiš na suzi, oni objavljuju nestale i pronađene pese?
2015 02 28
obavila je i na suzi
2015 02 28
Jel ti objavljeno danas u Kućnim ljubimcima?
2015 02 28
probaj nazvat lokalne veterinare jdnom kad sam našla staforda i vodila ga vetu da mu ocita cip, nije ga mogo nac od prve al onda smo ga napipali
2015 02 28
Jesi stavila u veterinarske stanice plakate?Ili ih samo nazovi i kazi im da ti je nestao pas opis i sve mozes i mail pa sliku poslati da ne ides u svaku......
2015 02 28
Ja sam prošlo ljeto u kampu gdje sam radila pronašla shitzu-a...Najprije sam zvala recepciju da pitam dal ga netko traži i rekla sam im ako ga netko bude tražio da daju moj broj..Cijeli kamp sam obišla s njim i ničiji nije...Na kraju sam ga odnesla u moj ured i uzela ga na kraju smjene doma...Išla sam kod veterinara na očitanje čipa rekao mi je broj čipa al nisu imali podatke o vlasniku jer je čip iz slovenije..Na kraju sam poslala oglas u sve udruge na fejsu i poslala mail njihovoj glavnoj veterinarskoj i zvala veterinare po Sloveniji al pola njih nisam mogla dobiti....I jednu večer slučajno ugledam oglas od žene koja ga traži i napokon sam našla vlasnike nakon skoro mjesec dana...I da na radiju je dala zena oglas da je nestao al su ovi tamo zapisali krivi broj....
2015 02 28
Možda da probas i na stranice iz vana Slovenija,Italija poslati oglas jer nedavno sam čitala pas iz Rijeke završio u Italiji..
2015 02 28
1 2