Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Ne znam kaj bi rekla ...

budi sretna što imaš zdravo dijete, to je najbitnije [:smijesi]
2015 03 04
@ Bog ne bi dao takvo nesto (bolest) nekom ko se s njom ne bi znao snaci boriti (odnosi se i na roditelje i dijete) A zašto bi dao IKOM? [:vrti] Ah, ti vjernici i njihova racionalizacija.
2015 03 04
Winxica [:tuzan]
2015 03 04
..tužno....ne zamjeri joj..ljubi ih i dalje... [:smijesi] [:poljubac]
2015 03 04
Ja ti mog reći iz vlastitog iskustva da je normalno to što se tvoja šogorica pita kakav bi njen Marko bio da je rođen zdrav kao tvoja curica...ništa u tome nema loše...ima veliko povjerenje u tebe samim time što je taj osjećaj podjelila sa tobom...ja sam majka djeteta koje nažalost više nije samnom i često kad vidim djevojčicu na cesti koja je približno goodina kao što bi ona bila se zapitam kako bi ona sada izgledala,kakva bi joj kosa bila...kako bi trčkarale i smijale se...zapitkivala...uvijek me nešto podsjeti na nju...neki zvuk,miris...neka malena djevojčica...budi joj podrška ...
2015 03 04
lelap12 ...ma nedaj Bože...... Baš ih nekak posebno volim i imaju posebno mjesto u mom srcu... [:poljubac]
2015 03 04
Draga, moj brat ima dijete sa posebnim potrebama, nedavno je navršio 17 godina. Prvo kad vas vidi je da vas izgrli i izljubi. to dijete je sama i čista ljubav. Svi ga obožavamo, naprosto vas razoruža s toliko ljubavi i nježnosti. Moj brat i nevjesta uz dvoje zdrave djece imaju svo strpljenje svijeta za njega, potporu cijele obitelji. Vaša šogorica sigurno nije mislila ništa loše, samo trenutak potpune iskrenosti. Želim Vam svima puno ljubavi i strpljenja za Marka. Vi ste dobra teta :) :) :)
2015 03 04
joj ljudi dajte, nemojte se sad hvatati svake riječi koja je izgovorena u podršci kako Winxici, tako i toj majci, pogotovo počimati s vjerskim temama.... Naravno da ne bi trebalo uopce biti bolesnih i svijet bi bio ljepši, ali to ne ide tako.... iz prve ruke znam za majku jedne djevojcice s Downovim sindromom - na početku im je to bio šok, nikome to nije bilo ni na kraj pameti ali onda s vremenom to postane blagoslov (to su riječi majke)... teško je diskutirati o nečemu takvom ako nismo sami prošli sličnu situaciju, ali mogu samo reći; Winxice svaka čast tvojoj šogorici, ma svima Vama što ste ga prihvatili takvog kakav je. A s druge strane, koliko je god neugodno ili što već, nek ti bude drago da se baš tebi, možemo reći povjerila.... [:smijesi]
2015 03 04
točno znam kako joj je jer ja imam brata koji je bolestan, kao beba pokupio bakteriju i dobio gnojni meningitis a od tad počinje borba, 3god po bolnicama, ugradili mu dvije pumpice u glavu i želudac bez kojih on ne može živjeti, međutim one se nekada znaju zaštopati pa mu je potrebna hitna operacija a ishod nikad ne znate, rečeno je da može biti kao biljka! živi se danas za sutra i tako iz dana u dan, da je teško je, ali se ne predajemo!! i sami se pitamo tj kažemo kad vidimo njegovog vršnjaka (23god) izlaze van, imaju cure i sl.on jadna nikuda ne može bez da ga netko nadgleda jer i dan danas ima žarište! uspio je samo osnovnu školu završit i to sa puno ruganja ostale djece i sl.. užasna situacija, ali mi ga volimo i mi se za njega borimo! zato winxica glavu gore i daj joj dio voje snage, budite joj potpora (kao što već i jeste) i bit će to ok! i sad dok ovo pišem idu mi suze [:place] !!
2015 03 04
točno znam kako joj je jer ja imam brata koji je bolestan, kao beba pokupio bakteriju i dobio gnojni meningitis a od tad počinje borba, 3god po bolnicama, ugradili mu dvije pumpice u glavu i želudac bez kojih on ne može živjeti, međutim one se nekada znaju zaštopati pa mu je potrebna hitna operacija a ishod nikad ne znate, rečeno je da može biti kao biljka! živi se danas za sutra i tako iz dana u dan, da je teško je, ali se ne predajemo!! i sami se pitamo tj kažemo kad vidimo njegovog vršnjaka (23god) izlaze van, imaju cure i sl.on jadna nikuda ne može bez da ga netko nadgleda jer i dan danas ima žarište! uspio je samo osnovnu školu završit i to sa puno ruganja ostale djece i sl.. užasna situacija, ali mi ga volimo i mi se za njega borimo! zato winxica glavu gore i daj joj dio voje snage, budite joj potpora (kao što već i jeste) i bit će to ok! i sad dok ovo pišem idu mi suze [:place] !!
2015 03 04
ivka25....fala puno na lijepim riječima...... Tebi i tvom bratu šaljem veliki zagrljaj i [:poljubac]
2015 03 04
nema na čemu! i tebi također [:poljubac]
2015 03 04
sad ste i mene rasplakale [:tuzan]
2015 03 04
Sovice moja kad je to tak prirodno.....nemreš ostati ravnodušan na takve situacije..... Puno tuge al bome i radosti........ [:poljubac] Neću nikad zaboraviti onaj dan kad je išel na Prvu pričest........svi smo plakali.....i mali i veliki....cijela crkva i svećenik...... A on sa osmijehom .....točno je znal da se dešava nekaj veliko i bitno u njegovom životu....
2015 03 04
1 2 3