Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Utješite me kukanjem o vašim gorim polovicama

New, koji film? Sad me zanima [:smije] Ma, i te krpice i čarape koje se same uzgajaju pod krevetom...I kuhinja u koju ne ulazim bez zaštitnog odijela...Sve je to moguće istolerirati dok god jača, veća(ćelavija) polovica, sudjeluje i pokazuje želju da sudjeluje u kućanskim poslovima. Ono, oboje smo zaposleni, podijelimo i obaveze kod kuće. I, kad vidim i natruhu toga da hoće i da se trudi, onda i moja sjekirica, pripremljena da ga "riješim" na spavanju zbog pljesnjivog ručnika, miruje [:smije] [:smije]
2015 03 09
Cory, New misli na "Neprijatelj u mom krevetu".. [slika:6a61d791-351a-4999-8085-6eafe1491023] ..kraj takvog Julijinog psiha, kuća dupkom puna čarapa i smotanih mokrih krpa, čini se kao nagrada [:smijesi]
2015 03 09
Hvala Emili [:zaljubljen] Taman kopam po Imdb... Ispada da je Robertsova fasovala zbog nejednakih ručnika... I još se buni.Kako joj nije neugodno?Kakva je to ŽMK? [:smije]
2015 03 09
nooo, baaaššš..kaj se buni?! čudna neka žemska..kak ju nije greblo za oko kad je krivo posložila ručnike?! šlampača neka..ona to tak po špagi, dok je živjela u špilji, nije trebala slagati [:smije]
2015 03 09
I to mu je hvala što je učinio od nje poštenu ženu...A vid' ga kakav fin brko [:smije]
2015 03 09
..ma ne sviđa mi se brko..mogel joj je progledati kroz prste, eventualno dati žuti karton? kaj si on misli da more vritnuti v grm i da hrpa tak lepih puca zleti van? Ccc..bedak [:vrti]
2015 03 10
Emili,hvala,nisam se mogla sjetiti kak se zove taj film.Iako na holivudski način,ali uspjeli su prikazati kak zlostavljači funkcioniraju.
2015 03 10
evo 12min filma i previse mi je, bitno da sam vidjela ovo sa rucnicima [:smije] iako ovo nije klasicna neurednost ovo je opsesivno kompulzivni sociopat lik.. mozda pogledam cijeli film kad budem solo jer ovo definitivno nije film za cijelu obitelj [:frustriran] ma bi mu ja slagala po etiketama ma mrsh.. nazalost takvi frikovi i imaju tako dobre kuce [:smije]
2015 03 10
Ivana,nikako dati mužu da gleda jer bi ti spomenuo brku ,svaki put kad bi mu prigovorila za krpe. [:smije]
2015 03 11
ma ne i njemu je pozlilo nakon one scene ono je bilo prebrutalno,.. ne znam hocu li opet gledat jer mi se danas ujutro vratila scena iz filma cim sam se probudila (jer znam da se to dogadja i sad i opet i u mnogim kucama) pa me pere PTSP od same pomisli [:frustriran]
2015 03 12
1 2 3 4