Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

drage mame.,

a jojjj os veci bad. ja u autobusu i kopcam dete u kolica i stipnem pelenu, a on se pocne derat mama pusi ( kao daj pusu) pimpu
2015 03 27
ahahahahaha andrea [:hihot]
2015 03 27
Hahaha [:hihot] [:hihot] ,za poludit [:place]
2015 03 27
moja sestrična je mojoj mami govorila:"tetaaaa, idemo je*ati", kao vježbati [:hihot] [:hihot] [:hihot] urnebes! [:smije]
2015 03 27
Sva sreća pa mi tetak snimao svatove,pa je izrezao taj dijelić,jer je izgledalo kao da je seki vikala [:hihot] [:vrti]
2015 03 27
[:smije] [:smije] klinci [:zaljubljen] , moja mala nećakinja kad je krenila učit brojati na engl, umjesto six govorila sex. I kad je skontala da to ne valja da joj ja govorim: neeee ne to govorit, još jače i glasnije je vikala seeex [:smije]
2015 03 27
Moj umjesto vjezbam jebam. [:hihot] . Ne brini,najljepše stvari koje ćeš se s veseljem sjećati. Sad ti zadaje brigu, a kasnije toplinu oko srca i osmjeh na licu. Pa neće to govoriti godinu dana. Moj je neki dan mojoj mami umjesto sladoledarka tak nekaj smješno izgovorio da je zvučalo radodaljka. Ja i mama smo se dva dana tome smijale
2015 03 27
Sad vidim da je puno j+++ umjesto vježbalo. A jesu ludi ti klinci. Moj ima preko godinu i pol ali samo mami tati,pipi,pija,kaka. Mi smo u željnom iščekivanju prvih bisera.
2015 03 27
Ma strašni su [:smije] ,ma i meni je to smješno i sve,ali moja ne prestaje sad to ponavljati,i to svima [:place]
2015 03 27
obzirom da jedno i pol godišnje dijete ima memoriju zlatne ribice (ravno par minuta)... mislim da će to zaboraviti, samo ju nemoj podsjećati na to....
2015 03 27
ma iskrivljenih riječi kod nas koliko želiš pažgeti/špageti bumbambamb/bubamara kepač/kečap itd itd
2015 03 27
Ma ne podsjećam ju uopće..nadam se da bude ..što prije [:hihot]
2015 03 27
ma hoće, ne brini :) [:smijesi]
2015 03 27
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Presmiješni su ti klinci
2015 03 27
jao jedan mali se naljutio i derao po ducanu.....ja sam umirala od smjeha.
2015 03 27