Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Gramatika?

ma no frks. neki dan dobijem upit (s njuskala): EL može da pošaljete poduzećem uplatijo bi na račun al nemogu do ponedeljka pa šaljite poduzećem ak može. Ne šaljem poduzećem a ni pouzećem, tako da nije došlo do suradnje [:hihot]
2015 03 28
Joj, opće niste skužili sliku Dalija na drugoj strani. Kad netko napiše "dali" ja vidim njega. [:smije]
2015 03 28
meni nije učitalo sliku dok sam bio na toj stranici, tek sad vidim [:jezik]
2015 03 28
Smiješne su mi i neke naše blogerice koje se jako trude da im postovi budu ekstra ispravni pa onda totalno pogriješe u pisanju. Npr: Pisati ću, pjevati ću... Vi će te, mi će mo.... [:znoji]
2015 03 28
Kolinda malo malo pa kaze raditi ću, napraviti ću. baš me to nekako ubode u uho [:jezik]
2015 03 28
Ajme, kroasan, da! Kad krivo iskoriste futur prvi! Evo, to mi je još najiritantnije. Karlovčanke moje, KADI [:smije] To koristim samo u razgovoru s frendicama i kad se žešće zajebavamo. I još jedna stvar koja me smeta, nije ni gramatika ni pravopis, više je lingvistika, ali dobro: najoptimalnije. To kad čujem, okrenem očima tako jako da si mozak vidim!
2015 03 28
što bi značilo najoptimalnije? [:smije] ako je optimalno 5-6 nečeg, najoptimalnije bi bilo 5.5? onda nije najoptimalnije nego konkretno [:jezik] prof iz hrvatskog je uvijek isticala da ne smijemo govoriti "no međutim". tako da me i to "bode" [:jezik]
2015 03 28
Baš sam i ja htjela spomenuti "no međutim" [:hihot] hihi, optimalnije od optimalnog
2015 03 28
Ne znam što bi bilo najoptimalnije, ali eto, to je još bolje od najboljeg [:hihot] U rangu s "no međutim" je i "zato jer"...To me ne smeta toooliko da stalno ispravljam ljude, ali promrmljam si u bradu da je to netočno [:sramezljiv]
2015 03 28
Ja osobno... [:smije] Olabavit ću, treba svladati osnove iz poštovanja prema jeziku, ali ne treba pretjerivati. Ne postoji osoba koja sve zna. [:jezik]
2015 03 28
Naravno, ne treba pretjerivati, ali ipak bi se trebale slagati smislene rečenice. Eno, na 6. strani sam pijana tipkala i svejedno su mi normalne rečenice [:hihot]
2015 03 28
Znam još neke koji su tipkali pod utjecajem. [:smije] Ae, osnove. [:smijesi]
2015 03 28
Ako ništa drugo, mi bar svi znamo razliku izmeđe you' re i your, there, their i they're, ameri to ne mogu savladati ni za živu glavu. [:hihot]
2015 03 28
i "should of" umjesto "should have" [:smije]
2015 03 28
[slika:5b25d24a-1791-46a0-b746-5a6b49a01cab] [:smije]
2015 03 28