Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Oprostiti bivsem ili ne

Sto da radim pomozite!!Bivsi mi se javio nakon 3god sto je imo curu,, odjebao me,totalno se promijenio tada,rekao da sam proslost i tako dalje.i sad nakon 3 duge godine, ocito nije vise sa njom,sad mi se javlja, kaze da mu je zao,da hoce da pricamo,da smo prijatelji,kao shvatio je i tako dalje.Javlja se,prica o svom zivotu,jada mi se.Jadno mi je to,prije sam bila proslost,a sad sam odjednom opet sadasnjost,sad mu trebam..javlja mi se skoro svaki dan pita kako sam itd.zasad nisam odg.kako da mu se osvetim sada?Rec ce te ignoriraj to je najbolja osveta,ali nije,to nije dovoljno. Svatko zasluzuje drugu sansu,ali
2015 03 28
NE! [:frustriran]
2015 03 28
ma bježi od toga ,,ko od vraga,,vraća ti se jer ga je ova povrijedila ,,,,,,bitni su tvoji osjećaji,onda ga još nisi preboljela, kad bi mu dala još jednu šansu [:vrti] zašto ne kužim
2015 03 28
Ne zasluzuju svi drugu sansu. Tko te jednom iznevjeri, prije ili poslije ce to napravit opet..... Postoji razlog zasto je bivsi. Da sam na tvom mjestu, potrudila bi se da tako i ostane...
2015 03 28
ha ne znam, sjeti se koliko ti tesko bilo preboliti ga (a vjerujem da je).. steta te muke haha
2015 03 28
da je valjo ne bi bio bivsi [:smije] [:smije]
2015 03 28
da je valjo ne bi bio bivši [:hihot]
2015 03 28
Odjebi i ti njega i reci da je prošlost...
2015 03 28
hahaha u isti čas smo pisale [:smije]
2015 03 28
sto mu uopce imas za oprostiti? oprosti se ti od njega, reci mu da imas svoj zivot i da te vise ne gnjavi sa svojim glupostima i reci sadasnjem decku ili nekoj muskoj osobi ako nemas decka da mu kaze da te vise ne zove i ne salje poruke
2015 03 28
hahah daaa [:smije]
2015 03 28
bivisi nek i ostane bivsi.. [:smijesi]
2015 03 28
cura pita kako da mu se osveti koliko sam skužila [:sokiran]
2015 03 28
Jeste li te tri godine razmišljali o mogućem obnavljanju veze s njim!? Ako da, očito niste u svojoj glavi i srcu napravili konačni prekid. Čemu osveta ako ste krenuli dalje, a tri godine su zaista razdoblje u kojem možete puno stvari posložiti. Što ako se dogodi da Vas ponovno napusti? Jeste li spremni preuzeti rizik? Sretno, od srca. Josipa
2015 03 28
Imala sam slicnu situaciju..nakon 2 godine se vratio i odlucila sam mu dati 2 priliku ( mlada-neiskusna, a i tada nije bilo krpica di mozes cuti 100 misljenja [:smije] ). Uglavnom, treci dan sam ja njega ostavila, jer koliko god da mi je bio neprezaljeni, bio mi je odbojan ( bisto me ostavio na ruzan nacin ). Samo dalje od toga..ne treba ti osveta, vec kilometri dalje od takvih. Samo ga stavi na ignor..ne odgovarati na poruke i pozive-nema goreg [:smije] Cuvaj svoj mir, to je najvaznije [:poljubac]
2015 03 28
1 2 3