Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

kako??????

hvala vam svima na odgovorima [:smijesi] [:poljubac]
2015 04 02
Ma, sve ti ovisi i o aktivnosti, kako je jedna cura gore spomenula [:kesi] ja evo nisam aktivna nesto vec neko vrijeme, ne pisem po forumima, ne oglasavam se, ne otvaram teme, pa mi je nekako i logicno da sam zadnju prodaju imala prije 23 dana [:smije] mozda od ovog posta bude neke srece [:pospan] [:smije]
2015 04 02
Velntina, vidila sam da si nedavno u hrpi nagradnih igara stavila nagradnu igru gdje pobjednik ima privilegiju kupiti tvoju torbicu 50 kn jeftinije..Mislim da to nema baš nekog smisla, pogotovo ako su stalno u djiru nagradne igre gdje se ljudi zabavljaju i daju gratis stvari..Ovako ispada da nekog siliš da nešto kupi i još se mora i igrat..????????? Mogla si jednostavno snizit cijenu i to je to..a za promociju sebe poklonit nešto stvarno..il je to bar moje osobno mišljenje, dobronamjerno, naravno
2015 04 02
Velika je ponuda [:smijesi] al svaki artikl nadje svog kupca i to lad se najmanje nadas, bar iz mog iskustva.. Uvijek postoje ti neki periodi kad malo krene pa onda suša [:kesi]
2015 04 02
A bome ima i tu popularnih prodavačica koje doslovno mogu oglasit krpu za pod (zmazanu), i prodat će je i to brzo... Pa sad ako ne spadaš u tu kremu, onda možeš sniziti cijene do besvijesti, imati 5X kvalitetnije stvari, stajat će ti mjesecima... Istina...
2015 04 02
anamari1708 možeš li mi molim te objasniti o kakvim je to nagradnim igrama riječ i dokazati to?? ja sam se torbama tek nedavno počela bavit i nikad nisu bile u pitanju nagradne igre ni pokloni a najniža cijena im je 100kn...
2015 04 02
Koje su to popularne ?? Ja mislim da se to sve vrti u krug..popularne su neke koje nađu stalne kupce,,,
2015 04 02
To su one koje prati 200-300 krpičarki. I koje prodaju samo hit robu. Zara Zara Zara
2015 04 02
Ma što si se odmah našla uvrijeđena, ja ti dobronamjerno rekla, šta imam dokazivat. Bile su ti torbe po 150 kn, čak i sada piše da su sada snižene sa 150 na 100..pa u čemu je problem. I izbrisala si naravno temu i to je to...Ne vidim zašto se imaš ljutit?
2015 04 02
Petielement taman sam i ja razmisljala slicno, gledala profil jedne krpicarke koja ima par stotina suradnji i svakibdan po jednu povratnu info a nije da ima puno bolje i jeftinije od mene recimo. A ni ne oglasava se po forumu. Cini mi se stvarno da neke korisnice imaju stalne kupce jer ne znam kako drugacije im uspijeva.
2015 04 02
Pa ja sam isto nova i nije mi fora niti se logirat prečesto, nikakvih upita nemam, a sve jeftino, a i mjenjala bi se i sve... [:tuzan] [:tuzan]
2015 04 02
A bome kad ja kupujem na krpicama ne gledam etiketu [:smije]
2015 04 02
Pa kad ukucaš Zara ili skater ili neki popularni izraz, u glavnom su iste prodavačice u pitanju...
2015 04 02
Je sookie, nisi ni ti skupa, ali nisi niti nova i imaš hrpu povratnih
2015 04 02
pa da stavila samo samo akciju do 1.4. da su 100kn i nisam ništa brisala. ne ljutim se samo mi je bezveze da pričaš nešto što se uopće nije desilo. ja da prodam tu torbu za 50 kn ne bi imala apsolutno nikakvu zaradu tako da ne vidim smisao toga o čem ti pričaš. PetiElement: i eto takva roba će se uvijek prodat, a ne vidim ništa posebno u Zari samo nabijaju cijene...
2015 04 02