Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

kako??????

Pa ok, nisam vidjela još neku korisnicu sa ovakvim torbama , i kada su bile 150 stavila si tu nagradnu igru..nema ništa loše u tom, samo se meni činilo besmisleno, ovako je ok, imaš akciju i to je to
2015 04 02
Meni upravo na štafelaju za veš stoji hrpetina robe, razmišljam da sve jednostavno otpelam u Karitas... Frendicama sam se nadavala, ne da mi se sortirati, razmišljati jel bu koja spustila nos ako joj se ne čini dostojno njezinog stila :)))
2015 04 02
He he Valentina, posebno je to da je sve poliester :)
2015 04 02
Sad sam pogledala i ima još curki koje prodaju ovakve torbice, sorry, možda je neka od njih, nisam upamtila nick, ali sam upamtila temu. Oprosti ako nisit bila ti
2015 04 02
ma posebni su oni samo po imenu i to je to. to se sve slično može nać i u drugim trgovinama po puno pristupačnijim cijenama
2015 04 02
anamari1708 sve u redu, drago mi je da si rekla jer stvarno nisam bila ja :)
2015 04 02
Anamari, evo moš se sa mnom mjenjat, al već jesi pa.... [:hihot] A draga moja, bude krenulo, ni meni ne ide baš...ma malokome ide..više kupujem [:tuzan]
2015 04 02
To je i meni problem. Uvijek vidim nesto sto bih htjela al cekam da prodam da mogu kupit jer uglavnom cure na koje naletim nisu za zamjenu
2015 04 02
E tako je sad meni za jednu jaknu [:tuzan]
2015 04 02
Meni za stikle :/ kupila sam ove koje sam zadnje stavila na profil jer su mi bile prekrasne i onda dodju tocno onakve ko na slici i zbilja nove novcate al velike naravno...
2015 04 02
1 2 3