Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

orobljen. tisak Kaufland dugo selo??

Molim clanice iz Dugog Sela DA se jave, zanima me DA li je ovo tocno jer su ,navodno, svi paketi od 22.4. otudjeni I unisteni
2015 04 25
pa tko bi to uradio???jasno mi je da uzmu lovu i cigarete alkohol a ne pakete
2015 04 25
e biće sr..a ,,, [:sokiran] ,
2015 04 25
To je I meni odmah palo na pamet. Rekla mi je to zena iz Tiskove sluzbe za korisnike jer mi packet, koji je uredno poslan, nikako Ne stize
2015 04 25
Pa, je li I kod vas tisak unutar kauflanda?
2015 04 25
Idem sutra kod svojih pa ti lako stanem i pitam ako želiš
2015 04 25
ma kako moguće tisak je unutar kauflanda, baš unutra.... da je netko išao orobiti baš u taj kiosk di postoji mogućnost od 1000 svjedoka, zaštitar,,, i još kafić unutra... [:sokiran]
2015 04 25
Pa, nije mi jasno uopće. Žena od koje sam kupila stvari je uredno poslala paket, uslikala mi potvrdu i dala šifru. Ja od 22.4. provjeravam status paketa na njihovoj stranici i stalno govori da paket nije pronađen. Ja nazovem danas ujutro njihov bespla telefon i žena, navodno, istraži i javi mi se za dva sata s tim riječima. [:ljut]
2015 04 25
I kod nas je Tisak unutar Kauflanda - nema teorije ni da se desi noću, jer prvo mora ući kroz one rešetke, pa kroz vrata, pa još jedna vrata, pa rešetke od Tiska-zginuo bi već na prvoj prepreci. Nešto mi tu smrdi. Pada mi na pamet da je teta vidjela što je u paketu, a možda i u još nekima, pa ih odlučila zadržati za sebe... Ali, ne znam. Navodno imaju spisak svih paketa od tog dana pa će kontaktirati korisnike radi isplate.... Ne vjerujem ništa. Više nikada ne radimpreko Tiska, samo Pošta
2015 04 26
ma ja nekako sumnjam u to al opet možda biti svašta....to mora biti neki jako hrabar kad ide takve kioske orobiti... [:sokiran] [:vrti]
2015 04 26
LalaAmelie, hvala Ti, ajd pitaj. Iako ne znam što bih ja tu mogla napraviti [:vrti]
2015 04 26
Pisalo je na tisku da mjenjaju nesto sa brojevima za pracenje i posto rade na tome da ce mozda stekati brojevi paketa. Tako da ti je moj savjet da odes na tisak i potrazis paket. Mjenjaju sad sifre, sad su TP.
2015 04 26
Baš sam ljuta. Jedva skupim novaca da kćeri kupim što si je dugo željela, i cura mi je dugo čuvala i kad sam napokon uplatila i sve, eto ga na.
2015 04 26
Bila sam i na svom Tisku. Ništa nije dobila s mojim imenom.
2015 04 26
nije sigurno preko dana kada prolazi mali milijun ljudi.. a ako je noći opet, previš je zaštite da samo tako uđe i orobi kiosk... i da,,, upao unutra i ide se zajebavat s kioskom a toooliki kaufland može uzeti šta mu srce poželi [:smije]
2015 04 26
1 2 3